Jedi Star Wars: Survivor با تریلر جدید رونمایی شد

Jedi Star Wars: Survivor با تریلر جدید رونمایی شد

Jedi Star Wars: Survivor با تریلر جدید رونمایی شد

رسپاون به طور رسمی از دنباله مورد انتظار Star Wars Jedi: Fall Order رونمایی کرد. این بازی جدید با نام Star Wars Jedi: Survivor برای سال 2023 برنامه ریزی شده است.

متأسفانه، به نظر می رسد که Respawn از پیشنهاد من برای بازی Merrin برای شخصیت اصلی در دنباله Fallen Order خوشش نیامد، زیرا Survivor دوباره نقش Cal Kestis را بازی خواهد کرد. همانطور که در تریلر مشاهده می شود، اکثر متحدان کال (به جز BD-1) از جمله Merrin غایب هستند.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Star Wars Jedi: Survivor – تیزر رسمی

در تریلر، کال را می‌بینیم که با پاوان (انسان‌نمای پا دراز اوبی‌وان در اوتاپائو ملاقات می‌کند)، که همان نوع تفتیش عقاید بزرگ، رهبر شکارچیان جدی است که زیر نظر دارث ویدر خدمت می‌کرد. پس همین است میتوانست تفتیش عقاید بزرگ باشد، اما با توجه به نقش او در دیگر داستان‌های جنگ ستارگان، مانند شورشیان جنگ ستارگان، بعید به نظر می‌رسد.

کال همچنین با یک چهره یک دست در شنل با شمشیر نور قرمز روبرو می شود و به طور تصادفی با یک چهره بسیار رنگ پریده در یک تانک با باکتا روبرو می شود.

ما همچنین به شمشیر نوری جدید کال نگاه خواهیم کرد، که همان چیزی نیست که او در پایان Fallen Order استفاده کرد. این شمشیر جدید تنها یک تیغ دارد و نمی توان آن را به دو شمشیر نوری تقسیم کرد، به این معنی که کال ممکن است شمشیر اصلی خود را در ابتدای Survivor از دست بدهد و مجبور شود شمشیر جدیدی بسازد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.