منو سایت

ID @ Xbox Showcase: بهترین بازی ها و پیام ها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ID @ Xbox Showcase: بهترین بازی ها و پیام ها

ID @ Xbox Showcase: بهترین بازی ها و پیام ها

مایکروسافت در تاریخ 16 مارس با بیش از 90 دقیقه اخبار و اطلاعیه های بازی، با ID @ Xbox Showcase خود بازی نکرد. بسیاری از بازی‌های نمایش داده شده در Xbox Game Pass عرضه می‌شوند و ما همه آن‌ها را از بازی‌های رزمی نقش‌آفرینی گرفته تا اتاق‌های فرار مجازی و فیلم‌های تعاملی دیده‌ایم. اینها بزرگترین بازی های ID @ Xbox Showcase بودند.

تونیک

ماجراجویی اندرو شولدایس و فینجی که مدت ها منتظرش بودیم بالاخره رسید و حتی بهتر از آن، با Xbox Game Pass برای Xbox Series X | S و Xbox One رایگان است. ماجراجویی مانند زلدا، با یک روباه جذاب، تونیک از روشی مطمئناً کم دردسرتر از مثلاً حلقه الدن برای کشف و اکتشاف استفاده می کند، اما همچنان یک شمشیر و یک فانوس دریافت می کنید. بله، اساساً یکسان هستند. الان حتی نمی توانم آنها را از هم جدا کنم.

جاودانگی

سام بارلو با ماجراجویی‌های تعاملی زنده‌اش مانند Telling Lies و Her Story نامی برای خود دست و پا کرده است و به نظر می‌رسد پروژه جدیدش جاودانگی بلندپروازانه‌ترین پروژه او تا به امروز باشد. این بازی که تابستان امسال برای Xbox Series X | S و Game Pass منتشر شد، یک “سه گانه فیلم تعاملی” خواهد بود که بر روی یافتن یک زن گمشده به نام Marissa Marcel تمرکز دارد. شما از فیلم های پیدا شده برای حل این پرونده استفاده خواهید کرد و با توجه به کیفیت کارهای گذشته بارلو، نوار بسیار بالا تنظیم شده است.

Flintlock: Siege of Dawn

توسعه دهندگان Ashen – بازی Game Pass در روز اول – با بازی Flintlock اکشن-RPG متمرکز بر سلاح بازگشته اند. علاوه بر توصیف‌کننده‌هایی با خط تیره، بازی شامل ترکیبی از «انتقام، باروت و جادو» است و قهرمان نور را با دستیار به نام انکی شریک می‌شود. به نظر می رسد کمی زنده تر از خاکستر متروک و در حال مرگ است، اگرچه هنوز در دنیایی در آستانه نابودی کامل است.

آکادمی فرار

اتاق های فرار سرگرم کننده هستند. رفتن به یکی در طول یک بیماری همه گیر همیشه ایده خوبی نیست. با بازی جدید Escape Academy، می‌توانید از طریق مجموعه‌ای از اتاق‌های فرار مجازی که توسط کارشناسان واقعی اتاق فرار طراحی شده‌اند، در حین آموزش برای تبدیل شدن به یک استاد اتاق فرار، بازی کنید. همانند اتاق‌های فرار فیزیکی، کل تجربه را می‌توان با هم بازی کرد، هم به صورت آنلاین و هم در حالت تقسیم صفحه، یا می‌توانید مهارت‌های خود را با تلاش برای فرار به تنهایی آزمایش کنید.

رسل کوئست

نه، WrestleFest نیست! این رسل استماموریت، ترکیبی از نقش آفرینی و رویای تب آلود با بازی رندی ساویج و آندره غول، سوپراستارهای فقید WWE. با استفاده از یک سبک دقیق از هنر پیکسلی و ترکیب برخی از بزرگ‌ترین نام‌های موجود در رینگ، به نظر می‌رسد این یک نگرش منحصر به فرد نسبت به کشتی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است که خیلی جدی گرفته نمی‌شود – یا اصلاً. حال، مد برای افزودن به اژدهای Skyrim کجاست؟

قاتل بهشتی

ماجراجویی پلیسی معروف Paradise Killer به کنسول های ایکس باکس می آید – یا بهتر است بگوییم، در حال حاضر برای Xbox Game Pass هم برای کنسول و هم برای رایانه در بازار است! این بازی در ابتدا فقط برای رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ در سال 2020 منتشر شد و سطح تقریبا بی سابقه ای از آزادی را در نحوه برخورد شما با یک پرونده و افرادی که تصمیم دارید مقصر بدانید ارائه می دهد. این همچنین به طرز جهنمی عجیبی است، بنابراین لازم نیست نگران یک محقق متفکر و بداخلاق باشید که یک کت سنگر می پوشد و سیگار می کشد.