منو سایت

Humble 20.7 میلیون دلار برای کمک های اوکراین جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Humble 20.7 میلیون دلار برای کمک های اوکراین جمع آوری می کند

این شرکت گفت که بسته خیریه اخیر فروشگاه رایانه Humble Bundle در حمایت از تلاش ها برای کمک به اوکراین 20.7 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این بودجه به Razom برای اوکراین، کمیته بین المللی نجات، سپاه بین المللی پزشکی و امداد مستقیم اهدا می شود.

بسته Humble’s Stand با اوکراین به مدت هفت روز، از 18 تا 25 مارس، شامل بیش از 120 مورد، شامل بازی ها، کتاب ها و نرم افزارها، در دسترس بود. 100% درآمد حاصل از فروش 437917 بسته به خیریه های ذکر شده در بالا اختصاص یافت. طبق معمول، Humble به مردم اجازه داد تا هر آنچه را که می خواهند برای بسته پرداخت کنند. به طور متوسط ​​در هر بسته فروخته شده حدود 47 دلار هزینه دارد.

“ما از همه کسانی که گرد هم آمدند و در این امر مهم مشارکت کردند – مردم جهان که بسته را خریدند سپاسگزاریم. کسانی که به انتشار این خبر در رسانه های اجتماعی و در میان خانواده و دوستان کمک کردند. و همه ناشران و توسعه دهندگانی که بازی ها، کتاب ها و نرم افزارها را به این بسته اهدا کردند. فروتن در بیانیه‌ای گفت: بودجه‌ای که ما گردآوری کرده‌ایم تأثیر واقعی بر زندگی مردم اوکراین در این زمان نیاز فوری خواهد داشت.

این شرکت افزود: “تا زمانی که این بسته خاص تکمیل شود، ما به طور فعال با شرکای خود در مورد فرصت های اضافی برای حمایت از تلاش ها برای حمایت از اوکراین در طول این بحران جاری کار می کنیم.”

بسته The Humble's Stand With Ukraine بیش از 20 میلیون دلار جمع آوری کرد
بسته The Humble’s Stand With Ukraine بیش از 20 میلیون دلار جمع آوری کرد

دورا چومیاک، رئیس روزوم اوکراین، گفت که از 20.7 میلیون دلار، 5 میلیون دلار به رازوم برای اوکراین اختصاص یافت و این بزرگترین کمک مالی است که خیریه تاکنون دریافت کرده است.

“حمایت شما از طریق بودجه بسیار مورد نیاز که صرف مراقبت‌های پزشکی و تجهیزات حیاتی می‌شود و با سریع‌ترین مسیرهای ممکن به شهرهای آسیب‌دیده در اوکراین تحویل داده می‌شود، جان انسان‌ها را نجات خواهد داد. چومیاک گفت: ما از سخاوت و سخاوت شما برای اوکراینی ها در این دوران وحشتناک بی نهایت سپاسگزاریم.

اورانیا دیونیسیو از کمیته بین‌المللی نجات گفت که این پول به او کمک می‌کند “حمایت نجات جان و کمک اضطراری به مردم و خانواده‌هایی که به دلیل درگیری از خانه‌های خود در اوکراین آواره شده‌اند.”

برای سپاه بین المللی پزشکی، ربکا میلنر، مدیر کل پیشرفت، گفت که این بودجه به IMC کمک می کند تا به “فوری ترین نیازها در میان هرج و مرج و خشونت ادامه دهد.” در نهایت، هدر بنت از Direct Relief گفت: “این حمایت بیشتر امکان بسیج و تحویل داروها و تجهیزات پزشکی اورژانسی به اوکراین را فراهم می کند، اما دریافت این سخاوت از جامعه فروتن – که شامل افرادی از سراسر جهان می شود – به همراه دارد. یک تشکر عمیق است.”

Humble نه تنها برای کمک به اوکراین پول جمع آوری می کند. توسعه دهنده Fortnite Epic و Xbox تمام درآمدهای Fortnite را تا 3 آوریل اهدا کرد و تا کنون این مبلغ به بیش از 70 میلیون دلار رسیده است.

اگر می‌خواهید از تلاش‌ها حمایت کنید، فهرستی از سازمان‌های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده‌ایم که می‌توانید به آنها کمک مالی کنید.