منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Hot Drop: Apex Legends در مورد عضلات والکری، واتسون، مگی و رامپارت شکست می‌خورد.

Hot Drop: Apex Legends در مورد عضلات والکری، واتسون، مگی و رامپارت شکست می‌خورد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Hot Drop: Apex Legends در مورد عضلات والکری، واتسون، مگی و رامپارت شکست می‌خورد.

Hot Drop ستون هفتگی GameSpot’s Apex Legends است که در آن جردن رام نگاهی دقیق‌تر به نبرد سلطنتی Respawn می‌اندازد تا بینش بیشتری در مورد تکامل بازی ارائه دهد و همچنین عمیق‌تر به روایت اپیزودیک و شخصیت‌های آن بپردازد.


آیا کسی متوجه چیز عجیبی در مورد والکری، واتسون، مگی دیوانه و رامپارت Apex Legends شده است؟ درست است عجیب چهار تا از افسانه‌هایی که سنگین‌ترین وسایل بازی را حمل می‌کنند، در عین حال از باریک‌ترین‌ها هستند، درست است؟ این احساس وجود دارد که این چهار مورد نیاز به بهبود قد واقعی خود دارند.

در مورد والکری، واتسون و رامپارت، هر سه افسانه چیزی را بر پشت خود حمل می کنند که شبیه تجهیزات بسیار سنگین به نظر می رسد. واتسون اطراف دکل رهگیر خود را که ظاهری ناشیانه دارد حمل می کند، رامپارت خود را به اطراف این مینی تفنگ عظیم می کشاند و والکری یک جت پک دارد که از هسته پروازی بازسازی شده استفاده می کند. تیتانیوم.

شاید بتوانم بخرم که جت پک Valkyrie همیشه به صورت غیرفعال روشن باشد و به اندازه کافی بالابرنده باشد تا مقداری از باری را که حمل می کند سبک کند بدون اینکه واقعاً آن را بلند کند. اما حتی در آن صورت، آیا او مجبور نیست که بسیار مناسب باشد تا بارها بین چمباتمه زدن و ایستادن با چنین تجهیزات سنگینی بر روی شانه هایش، جلو و عقب راه برود؟ و با توجه به سرعت حرکت و حفاظت کمی که دارد، احتمالاً وقتی واقعاً با یک کوله پشتی پرواز می کند، قدرت زیادی روی آن اعمال می شود.

و وقتی صحبت از واتسون و رامپارت می شود که بارها وسایل خود را برمی دارند و می گذارند واقعاً عجیب است. حتی اگر هر دو جوان‌ترین اسطوره‌های مسابقه باشند، هر دو باید شانه‌ها و پاهایی داشته باشند که مانند صخره‌ها ساخته شده باشند و تمام کارهایی که باید انجام دهند. سنگر بخصوص، با توجه به اینکه او اکنون می تواند مینی تفنگ خود را در حالی که با پس زدن تقریباً صفر شلیک می کند، بردارید و حمل کند. من فکر می کنم او باید کمتر شبیه یک دانش آموز فقیر باشد و بیشتر شبیه زایرا از Overwatch باشد.

مگی مانند رامپارت تیپ بدنی بسیار ضعیفی دارد. و اگرچه او چیزی که به نظر سنگین به نظر می رسد نمی پوشد، توانایی عالی مگی ایجاب می کند که پرتاب های زیادی انجام دهد. و همانطور که هرکسی که تا به حال ورزشی شامل هر نوع پرتابی انجام داده است می تواند به شما بگوید، این به طور مکرر عضلات بسیار قوی در شانه ها، بازوها، پشت و سینه به شما می دهد. با این حال، مگی فکر می‌کند که افسانه‌های همکارش ممکن است او را مانند یک شاخه بردارند.

این همیشه من را آزار می دهد، زیرا واضح است که Respawn از قرار دادن انواع بدن بزرگتر یا عضلانی در Apex Legends ترسی ندارد. بتل رویال با شخصیت‌هایی مانند جبل‌الطارق و کاستیک شروع می‌شود و سپس بیشتر شبیه فیوز و نیوکاسل می‌شود، که همگی قد بلندتر، بزرگ‌تر و عضلانی‌تر از همتایان خود ساخته شده‌اند تا نشان دهند چگونه زره‌ها یا سلاح‌های سنگین‌تری در دست دارند. پس با این چهار نفر چه می دهد؟ آیا همه آنها فقط زن هستند؟

البته تناسب اندام به این معنی نیست که از نظر بدنی مناسب هستید. اما به نظر می رسد که Respawn تعداد تیپ های بدنی را که هنگام خلق شخصیت های زن یا زن استفاده می کند محدود می کند – تقریباً همه آنها کوچک و ضعیف هستند و بنگلور و لوبا دو استثنا هستند. حتی خاکستر در هنگام راه رفتن، ران‌ها را تکان می‌دهد، که به شبیه‌سازی نازک ظاهری منحنی‌های مدل مانند می‌دهد.

چنین محدودیتی در طراحی کاراکتر می‌تواند منجر به مشکلی شود که من در این مقاله در مورد آن صحبت می‌کنم، جایی که شخصی مانند Rampart یک تفنگ بزرگ را که شبیه یک برج است می‌کشد در حالی که هنوز بسیار کوچک و نازک است مانند شخصیت‌هایی مانند Wraith یا Lifeline یا Horizon. و بدین ترتیب ظاهر شدن ضعیف تر از آن باشد که بتواند کاری را که او می تواند انجام دهد. Respawn می‌توانست Rampart را طوری طراحی کند که از نظر فیزیکی قوی به نظر برسد، اما او طرحی را انتخاب کرد که تمایل داشت او را به طور معمول جذاب‌تر کند.

بنگلور (راست) و لوبا (چپ) تنها دو زن در Apex Legends هستند که با اندام لاغر و کوچک تناسب ندارند.
بنگلور (راست) و لوبا (چپ) تنها دو زن در Apex Legends هستند که با اندام لاغر و کوچک تناسب ندارند.

این یک استاندارد دوگانه عجیب و غریب برای تیم طراحی شخصیت معمولاً مترقی Respawn است که انواع بدن شخصیت‌های مرد را در Apex Legends بررسی کرده و فضایی را برای سطوح مختلف تناسب اندام و قدرت ایجاد کرده است. Seer و Gibraltar افسانه هایی هستند که مناسب به نظر می رسند، برای مثال، اگرچه Seer کاملاً ضعیف است، در حالی که جبل الطارق از نظر فیزیکی چشمگیرتر است – هر دو قوی به نظر می رسند، فقط به روش های مختلف. همین سطح از تنوع در مورد زنان موجود در لیست Apex Legends صدق نمی کند.

البته نمی دانم چقدر امکان این تغییرات در Valkyrie، Wattson، Maggie یا Rampart وجود دارد. من یک طراح بازی نیستم، بنابراین نمی گویم آنچه می خواهم یک تصمیم آسان است. به منظور تنظیم عطف به ماسبق بدن چهار شخصیت به گونه‌ای که به طور واقعی با توجه به تجهیزات و سلاح‌هایی که استفاده می‌کنند، ظاهر واقعی آن‌ها را منعکس کنند، Respawn باید نسبت‌ها را برای بیش از 200 پوست آرایشی (از ابتدای فصل 13) تغییر دهد. . همچنین انیمیشن‌ها و هیت‌باکس‌های تنظیمی برای مشاهده وجود دارد که مورد آخر می‌تواند بر موقعیت این شخصیت‌ها در متای Apex Legends تأثیر بگذارد.

با در نظر گرفتن همه اینها، اعتراف می کنم که ممکن است برای شخصیت هایی مانند والکری، مگی، واتسون و رامپارت دیر شده باشد. اما اگر این درست باشد، پس شاید Respawn باید از همان ابتدا چنین مواردی را در نظر بگیرد. زیرا وقتی به شخصیت‌هایی مانند Rampart نگاه می‌کنید – که این سلاح‌های عظیم و عظیم را حمل می‌کنند، اما ضعیف‌ترین دست‌های هر افسانه‌ای را در بازی دارند – غیرواقعی و احمقانه به نظر می‌رسد.

بنابراین من از شما می‌خواهم که Respawn را به والکری، مگی، واتسون و رامپارت علاقه‌مند کنید، یا – اگر در حال حاضر خیلی سخت است – حداقل به خاطر داشته باشید که وقتی زیبایی‌شناسی خود را با مجموعه ابزارهایش طراحی می‌کنید، شخصیتی چگونه خواهد بود. اگر قرار است به یک قهرمان اسلحه های بزرگ بدهید، مطمئن شوید که شما هم بدهید آنها تفنگ های بزرگ