منو سایت

Horizon Forbidden West Senior Writer به تیم سازنده بازی جدید Fable پیوست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Horizon Forbidden West Senior Writer به تیم سازنده بازی جدید Fable پیوست

طبق جدیدترین اخبار بازی، اندرو والش، نویسنده ارشد Horizon Forbidden West با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که به استودیو Playground Games پیوسته و روی بازی جدید سری Fable کار خواهد کرد.

کاربران Xbox استودیوی بازی‌های Playground را برای سری بازی‌های Forza Horizon می‌شناسند. البته چندی پیش اعلام شد که این استودیو در مسیری کاملا متفاوت رفته است و قصد دارد با همکاری استودیو Eidos-Montréal بازی جدیدی از سری Fable با موتور ForzaTech بسازد. Playground Games اکنون اندرو والش، نویسنده اصلی Horizon Forbidden West و کارگردان داستان Horizon Call of the Mountain را استخدام کرده است.

رزومه اندرو والش پر از تجربیات متنوع است که از جمله آنها می توان به بازی های The Division 2 و Prince of Persia و سریال Emmerdale و Byker Grove اشاره کرد. وی در خصوص حضورش در تیم بازی سازی جدید سری Fable گفت: آلبیون دوباره با من تماس گرفت.با افتخار اعلام می کنم که این فرصت به من داده شده تا به تیم شگفت انگیز Playground Games ملحق شوم و روی داستان کار کنم. از سری جدید Fable.”

همانطور که از توییت اندرو والش نشان می دهد، این اولین باری نیست که او در تیم بازی Fable حضور دارد. او پیش از این نویسنده اصلی بازی Fable Legends بود. این اسپین آف از سری Fable قرار بود به عنوان یک تجربه چند نفره رایگان منتشر شود. اما در سال 2016، مایکروسافت تصمیم گرفت که روند توسعه را متوقف کند و توسعه دهنده، Lionhead Studio را تعطیل کند.

یک بازی جدید از سری Fable Horizon Forbidden West

به تازگی افراد مختلفی به تیم سازنده بازی جدید سری Fable اضافه شده اند

چند ماه پیش اعلام شد که نویسنده و طراح داستان تحسین شده Anna Magill به Playground Games و تیم سازنده سری جدید Fable به عنوان مدیر روایت اضافه شده است. آنا مگیل قبلاً به عنوان مدیر روایت در کنترل تحسین شده Remedy فعالیت می کرد. او همچنین در ساخت آثار بسیاری از جمله Dishonored: Death of the Outsider و Avatar: Frontiers of Pandora نقش های مهمی ایفا کرده است.

در سال 2022، بسیاری از جای خالی تیم سازنده سری جدید Fable در حال پر شدن است. قبل از استخدام اندرو والش، پل هاینز به عنوان طراح صحنه معرفی شد. این نشان می دهد که هنوز زمان زیادی تا انتشار این اثر باقی مانده است.

طرفداران و علاقه مندان به سری Fable سالهاست که منتظر عرضه بازی جدیدی از این سری هستند. در سال 2020، مایکروسافت با نمایش تریلر کوتاهی از بازگشت سری Fable و انتشار اثر جدید آن برای رایانه های شخصی و کنسول های Xbox Series S و Xbox Series X خبر داد. متأسفانه از آن تاریخ تاکنون اطلاعات و اخبار قابل توجهی منتشر نشده است. با این حال، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، در مصاحبه‌ای با Same Brain گفت که برخی از بازی‌ها را دیده و فکر می‌کند که «بسیار عالی به نظر می‌رسد».

نظر شما درباره حضور سرنویسنده Horizon Forbidden West در تیم سازنده بازی جدید سری Fable چیست؟ فکر می کنید حضور اندرو والش روی این اثر چه خواهد داشت؟ با توجه به سابقه ساخت بازی های مسابقه ای Playground Games، آیا این استودیو قادر به ساخت یک بازی فابل عالی خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Eurogamer