منو سایت

Horizon Forbidden West: Relic Ruins – The Daunt Guide

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Horizon Forbidden West: Relic Ruins - The Daunt Guide


در Horizon Forbidden West شما چندین یادگار از آثار پیدا خواهید کرد. این پازل های پلتفرمینگ جوایز XP و ارزش کلکسیونی کنجکاوی به نام “زیور آلات” را در پشت درهای قفل شده ارائه می دهند، و رسیدن به آنها معمولاً با کمی تفکر سریع به یک راه حل نیاز دارد. اولین مورد از این Relic Ruins در The Daunt، منطقه شروع بازی، جدولی را تنظیم می کند که از این معماهای دشوار چه انتظاری باید داشت. در اینجا به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را به پایان برسانید تا مجبور نباشید ماجراجویی آلوئه را بیش از یک لحظه به تعویق بیندازید.

Horizon Forbidden West: Relic Ruins – The Daunt

برای شروع، وارد ساختمان ویران شده از آب و هوا شوید و به دنبال یک جعبه فلزی با علائم زرد بگردید. این سینه ها اغلب در بازی به خصوص در Relic Ruins دیده می شوند. سینه را به سمت مرکز اتاق حرکت دهید نزدیک دسته زردی که روی شما آویزان است. معمولاً خارج از محدوده است، اکنون می توانید ابتدا با پریدن روی جعبه آن را دریافت کنید.

به طبقه دوم بپرید و متوجه خواهید شد در قفل شده نیز به کلید نیاز دارد و کد باز کردن. فعلاً آن را بگذارید و از بالکن سمت چپ در بیرون بروید. از روی شکاف بپرید و وارد اتاق جدیدی شوید. روی زمین پایین بیایید و به دنبال کلکسیون های بنفش در مقابل چشمان خود بگردید. می توان آن را با تمرکز Aloy اسکن کرد و خواندن آن به شما کمک می کند کد مورد نیاز برای درب: 1705.

به اطراف بچرخید و از پولکستر خود استفاده کنید (روی 2 را هدف بگیرید، سپس به یک پلکستر با مثلث بروید) جعبه دوم را به سمت پایین بکشید. سپس به دنبال دریچه انتهای اتاق بگردید و یک بار دیگر از کشنده برای بیرون کشیدن در استفاده کنید. با استفاده از جعبه، به سمت سایبان شکسته سمت چپ دریچه (جایی که کش تحویل قرار دارد) بپرید، سپس بپرید و دریچه ای که از قبل باز شده است را بگیرید.

ویرانه‌های باقی‌مانده‌ها دشوارتر می‌شوند، اما همه از منطقی مشابه اولین در The Daunt پیروی می‌کنند.
ویرانه‌های باقی‌مانده‌ها دشوارتر می‌شوند، اما همه از منطقی مشابه اولین در The Daunt پیروی می‌کنند.

گالری

به داخل بروید و به پایین بروید تا یک دیوار شکننده را پیدا کنید که با میله های فلزی آبی رنگ متصل به آن مشخص شده است. این یک سیگنال تکراری دیگر برای استفاده از pulcaster است، بنابراین این کار را انجام دهید تا یک سوراخ خالی در دیوار ایجاد کنید. به سوراخ کف کنار خود بروید (از قبل آنجا بود) و تا انتهای اتاق تاریک بدوید. با استفاده از نوار لغزنده روی سقف، از جمله همان میله های فلزی آبی. شما قبلاً یک سوراخ در اتاق بالای خود ایجاد کرده اید، همان اتاقی که یک قدم زودتر سوراخی در آن ایجاد کرده اید و اتاق اصلی که اولین جعبه را در آن قرار داده اید.

به طبقه قبلی برگردید و قفسه سینه اصلی را درون سوراخ کف قرار دهید. آن را به طرف دیگر اتاق تاریک ببرید و از آن برای رسیدن به تعدادی دستگیره (همیشه با رنگ زرد مشخص شده) استفاده کنید. تمام راه را به سمت بالا صعود کنید و برای یافتن کلید به بالکن بپرید.

با در دست داشتن کلید و کد، اکنون می توانید در قفل شده را به روی اولین Relic Ruin در بازی باز کنید. برای مشکلات خود مقداری XP به علاوه یک زینت شبدری عجیب دریافت خواهید کرد. برای کشف ماهیت واقعی این زیور آلات، به دنبال جستجوی جانبی به نام شب نورها در منطقه Stilsands در حوالی وسط داستان. برای اطلاعات بیشتر در مورد Horizon، حتماً نکات مبتدی و بهترین مهارت‌های ما را برای شروع زودهنگام بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.