منو سایت

Horizon Forbidden West: توضیح زمان انتشار و اندازه دانلود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Horizon Forbidden West: توضیح زمان انتشار و اندازه دانلودHorizon Forbidden West: توضیح زمان انتشار و اندازه دانلود

طولی نکشید که دنباله مورد انتظار Horizon Forbidden West در 18 فوریه برای PS5 و PS4 منتشر شد. از آنجایی که بررسی های اولیه برای بازی، از جمله در GameSpot، مثبت به نظر می رسد، در اینجا نحوه دریافت Horizon Forbidden West به محض عرضه در منطقه شما آورده شده است.

زمان انتشار Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West منتشر خواهد شد 18 فوریه در نیمه شب، 00:00 در منطقه زمانی مربوطه شما این زمان انتشار به این معنی است که بازیکنان در برخی مناطق زمانی قفل بازی را زودتر از سایرین باز می‌کنند، بنابراین مراقب باشید وقتی بازیکنان شروع به انتخاب بازی جدید Horizon کردند، از اسپویل‌های رسانه‌های اجتماعی خودداری کنید.

در حال پخش: Horizon Forbidden West – تریلر فیلم

پیش بارگذاری Horizon Forbidden West

خبر خوب این است که Horizon Forbidden West اجازه پیش بارگذاری هر دو PS4 و PS5 را می دهد – با یک استثنا. بازیکنان می‌توانند با پیش‌سفارش از طریق فروشگاه پلی‌استیشن، بازی را از هم‌اکنون تا زمان انتشار آن شروع کنند. با پیش‌سفارش هر نسخه از بازی، تعداد انگشت شماری از پاداش‌های پیش‌سفارش از جمله تجهیزات Nora Legacy و یک کپی از Nora Legacy در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تنها موردی که پیش بارگذاری در دسترس نیست برای بازیکنانی است که نسخه PS4 بازی را به قصد ارتقاء آن به PS5 خریداری می کنند. در حالی که این روش می تواند به بازیکنان کمک کند تا 10 دلار در بازی صرفه جویی کنند، بازیکنانی که این کار را انجام می دهند فقط اجازه دارند نسخه PS4 بازی را از قبل بارگذاری کنند و پس از انتشار Horizon Forbidden West می توانند آن را به PS5 منتقل کنند.

اندازه فایل Horizon Forbidden West

بازیکنانی که امیدوارند به Horizon Forbidden West در هنگام راه اندازی بپیوندند، می خواهند از دوره پیش بارگذاری استفاده کنند، زیرا اندازه فایل بسیار بزرگ به نظر می رسد. بر اساس آخرین از اندازه بازی برای پلی استیشن در توییتر Horizon Forbidden West حدود 90 گیگابایت در PS5 خواهد بود، با تغییرات کوچک بسته به منطقه شما.

  • منطقه PS5 در ایالات متحده: 87608 گیگابایت
  • PS5 منطقه اتحادیه اروپا: 98.074 گیگابایت
  • منطقه PS5 JP: 83797 گیگابایت

اگرچه این اکانت یک تفکیک منطقه ای برای نسخه PS4 بازی منتشر نکرده است، مقایسه نشان می دهد که کمی کوچکتر از نسخه نسل بعدی خواهد بود، زیرا نسخه PS4 EU این بازی دارای 90243 گیگابایت است که حدود 8 گیگابایت کمتر از نسخه PS5 است.

در حالی که منتظر سقوط Horizon Forbidden West هستید، خلاصه داستان ما را تا کنون در Horizon Zero Dawn بررسی کنید یا در بررسی Horizon Forbidden West در بررسی GameSpot، نظر فیل هورنشاو در مورد این بازی را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.