منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Horizon Forbidden West به شما امکان می دهد زمان شارژ را برای خواندن نکات کاهش دهید

Horizon Forbidden West به شما امکان می دهد زمان شارژ را برای خواندن نکات کاهش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Horizon Forbidden West به شما امکان می دهد زمان شارژ را برای خواندن نکات کاهش دهیدHorizon Forbidden West به شما امکان می دهد زمان شارژ را برای خواندن نکات کاهش دهید

با ظهور SSD در هر دو کنسول PS5 و Xbox Series X | S، زمان راه‌اندازی آنقدر سریع است که سایر ستون‌های بازی مانند نکات صفحه بوت را منسوخ می‌کند. برای Horizon Forbidden West، Guerrilla در واقع زمان بارگذاری را کمی کاهش داد تا به بازیکنان فرصت خواندن بدهد. اما نگران نباشید، اگر بخواهید همچنان می توانید جلوتر بپرید.

Guerrilla با جزئیات بهینه سازی فنی Engadget PS4 و PS5 خود را ارائه کرد. استودیو گفت که شارژ که در Horizon Zero Dawn تا یک دقیقه طول کشید، در PS5 در چهار یا پنج ثانیه انجام خواهد شد. اما تیم از آزمایش بازی متوجه شد که بازیکنان برای یادگیری سیستم‌های بازی به این نکات اعتماد می‌کنند، بنابراین باعث شد بازی برای مدت کمی بیشتر روی صفحه بوت بماند تا زمان زیادی برای خواندن نکات در اختیار شما قرار دهد.

در حال پخش: Horizon Forbidden West مقایسه گرافیک PS4 و PS5

اگر سرعت را به دانش ترجیح می دهید، می توانید به راحتی این ویژگی را خاموش کنید. برای یک بار پرش به جلو، فقط X را فشار دهید وقتی بارگذاری کامل شد و این کار قبل از اینکه زمان اضافی برای خواندن نکات داشته باشید، بازی را به جلو می برد. اگر می خواهید همیشه سریع بارگذاری شود، می توانید آن را از تنظیمات بازی خاموش کنید. و البته بازی PS4 از NVMe SSD استفاده نمی کند پس این مشکل پیش نمی آید.

سونی به‌روزرسانی رایگان بازی Horizon Forbidden West را از نسخه PS4 به PS5 ارائه می‌کند، اما کمی مشکل است و نمی‌توانید ارتقا را از قبل بارگذاری کنید. باید منتظر بمانید تا بیرون بیاید، درخواست ارتقا دهید و سپس آن را دانلود کنید. حتما بررسی ما از Horizon Forbidden West و همچنین راهنمای ما در مورد زمان راه اندازی Horizon Forbidden West را بررسی کنید. ما همچنین راهنماهای زیادی برای شروع شما داریم، از جمله نکاتی برای مبتدیان و بهترین سلاح ها.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.