منو سایت

High on Life در زمان راه اندازی بسته الحاقی جدیدی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
High on Life در زمان راه اندازی بسته الحاقی جدیدی دریافت می کند

سازندگان High on Life، Squanch Games در مصاحبه ای اعلام کردند که قصد دارند تا حد امکان از High on Life پشتیبانی کنند و همچنین اعتراف کردند که پس از انتشار این عنوان، محتوای اضافی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Matti Studioan، تهیه کننده اجرایی عنوان High On Life، از برنامه های هیجان انگیز این استودیو برای انتشار بسته های الحاقی این عنوان خبر داده و مدعی شده است که علاوه بر این که پس از با انتشار این بازی، محتویات جدیدی به آن اضافه خواهد شد، اما این روند تا سال ها ادامه خواهد داشت و آپدیت های زیادی برای بهبود عنوان High On Life در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

استودیان همچنین اضافه کرد که قصد داریم از روند پیاده سازی و اضافه شدن محتوای اضافی رضایت طرفداران را تضمین کنیم و با رفع مشکلات و افزودن DLC های مختلف، عنوان بلندمدت High on Life را برنامه ریزی می کنیم. او همچنین گفت که همانطور که طرفداران به یاد دارند، Squanch Games سال ها از Trover پشتیبانی می کند و همین کار را برای High on Life انجام خواهد داد.

بسته الحاقی High on Life

High on Life محتوای راه اندازی را منتشر کرد

در خبری دیگر، Matty Studian گفت که عنوان High on Life حدود 20 تا 22 ساعت گیم پلی برای افرادی دارد که به کاوش در گوشه و کنار بازی عادت دارند که شامل داستان اصلی و ماموریت های فرعی می شود. در حال حاضر با اضافه شدن محتوای جدید پس از انتشار; این میزان بازی قطعا افزایش خواهد یافت.

این بازی در ابتدا قرار بود در اکتبر 2022 (آبان 1401) منتشر شود، اما طبق گزارش های مختلف، استودیو Squanch Games برای رفع مشکلات و پرداخت نهایی بازی را به تاخیر انداخت و در رویداد Gamescom، دمویی از گیم پلی این عنوان را به نمایش گذاشت. تاریخ تایید شد عنوان High on Life در تاریخ 13 دسامبر 2022 (22 دسامبر 1401) برای پلتفرم های Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد و از روز اول در سرویس Gamepass در دسترس خواهد بود. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟

منبع: thegamer