Heroes of Overwatch 2 تا شروع فصل دوم متعادل نخواهد بود

Heroes of Overwatch 2 تا شروع فصل دوم متعادل نخواهد بود

بیش از ده روز پس از انتشار بازی Overwatch 2 این در مورد کنسول های بازی و کامپیوتر است. عرضه بازی جدید تیمی بلیزارد با مشکلات مختلفی همراه بود. نیاز به تأیید شماره تلفن همراه و حملات DDos به سرورها باعث شد بسیاری از افراد نتوانند آن را تجربه کنند. بلیزارد می‌گوید که با وجود مشکلاتی که در طول ده روز گذشته وجود داشت، ۲۵ میلیون نفر این بازی را انجام داده‌اند و مشکلات قهرمانان بیش از حد Overwatch 2 تا شروع فصل دوم برطرف نخواهد شد.

یکی از مشکلات بازی Overwatch 2، غلبه بر برخی شخصیت ها است. به عنوان مثال شخصیت های D.Va یا Sombra از سایر شخصیت ها قدرتمندتر هستند و تعادل مناسبی در بازی وجود ندارد. بلیزارد می گوید که تعادل به این زودی ها انجام نخواهد شد و قدرت های شخصیت تا پایان فصل ثابت خواهند ماند. بلیزارد در بیانیه‌ای که در وب‌سایت خود منتشر کرد، به انتقاد بازیکنان از قهرمانان قدرتمند Overwatch 2 از جمله D.Va پاسخ داد.

بلیزارد ادعا می کند که سود هر شخصیت بین 45 تا 55 درصد است و جدا از تغییر شخصیت زاریا، نیازی به ایجاد تعادل در شخصیت های دیگر وجود ندارد. بلیزارد همچنین افزود: “هر شخصیت دارای نرخ برد 45-55٪ است و ما هیچ برنامه ای فوری برای تغییر و ایجاد تعادل در بازی نداریم به جز شخصیت زاریا در آپدیت بعدی که در 25 اکتبر منتشر می شود.” که تعادل Overwatch 2 در آپدیت فصل دوم انجام می شود و سعی می کنند در طول فصل داده های متفاوتی را بدست آورند و در نهایت تجربه بازی را بهبود ببخشند.

Heroes of Overwatch 2

هر فصل از Overwatch 2 باید هویت خاص خود را داشته باشد و فصل اول موضوع خاصی ندارد. بدون شک، عدم تعادل شخصیت Overwatch 2 چیزی نیست که بازیکنان منتظر آن بودند. به خصوص که بسیاری از قهرمانان شکست خورده انتقاد کردند و گفتند بازی متعادل نبود. باگ های زیادی در بازی پیدا شده است. به عنوان مثال، یک باگ اجازه نمی دهد که سطح یا سطح بازیکن را افزایش دهد. این باگ باعث شد افراد زیادی در سطوح اول بازی باقی بمانند.

یک باگ دیگر باعث بسته شدن و راه اندازی مجدد بازی زمانی شد که بازیکن یک اچیومنت جدید در کنسول ایکس باکس دریافت کرد. مشکلات مختلفی مانند قطعی سرور نیز گزارش شده است و بلیزارد در روزهای اخیر سعی کرده این مشکلات را به حداقل برساند. بیش از 25 میلیون نفر دنباله بازی Overwatch را تجربه کرده اند و انتشار رایگان این بازی باعث محبوبیت نسخه دوم بیشتر از نسخه اول شد.

منبع: TheGamer