منو سایت

HBO ویدیوی جدیدی از سریال The Last of Us منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
HBO ویدیوی جدیدی از سریال The Last of Us منتشر کرد

HBO تریلر معرفی سریال ها و فیلم های آینده خود را منتشر کرده است، در این تیزر کوتاه شاهد لحظات و صحنه های جدیدی از سریال The Last of Us با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش جوئل و الی هستیم.

به گزارش پارسی گیم، پس از نمایش تریلر بسیار کوتاه سریال The Last Survivor of Us از شبکه HBO; طرفداران بی صبرانه منتظر دیدن تصاویر و لحظات بیشتری از این بازی بودند.به تازگی این شبکه با انتشار یک تیزر کوتاه دیگر از سری آینده خود قسمت های جدیدی از سریال The Last of Us را به مخاطبان نشان داد.

در ویدیوی تازه منتشر شده شاهد لحظات اکشن و هیجان انگیزی هستیم که تلاش الی و جوئل برای بقا در دنیای پسا آخرالزمانی را نشان می دهد. با توجه به لحظات مختلف منتشر شده توسط این سری، می توان شاهد وفاداری کامل این سری به بازی بود.

مجموعه ویدیویی The Last of Us

تیزر کوتاهی از سریال The Last of Us منتشر شد

پدرو پاسکال بازیگر سریال Mandalorian و بلا رمزی بازیگر سریال Game of Thrones در سریال The Last of Us نقش جوئل و الی را بازی می کنند. دیگر بازیگران برجسته عبارتند از گابریل لونا، ستاره کارآگاه واقعی در نقش تامی، مرل دندریج در نقش مرلین، ستاره روز سوم، نیکو پارکر در نقش سارا، ستاره Devs، نیک آفرمن. توسعه دهندگان) استورم رید در نقش بیل، بازیگر سرخوشی در نقش رایلی، لامار جانسون در نقش هنری و کوان وودارد در نقش سم بازی خواهند کرد.

نیل دراکمن (کارگردان اصلی بازی)، کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا ژبانیچ قسمت های مختلفی از جدیدترین سریال Survivor of us را کارگردانی کردند. سریال Last of Ace برای آغاز سال 2023 برنامه ریزی شده است، اما هنوز تاریخ مشخص و دقیقی برای شروع فصل اول آن مشخص نشده است. جدا از این موارد، کریگ مازین کارگردان سرشناس و خلاق سریال چرنوبیل 2019 نیز کارگردانی این سریال را بر عهده دارد.

هر قسمت از این سریال احتمالا یک ساعت طول می کشد و طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که فصل اول آن در حدود 10 ساعت به پایان برسد. بخش تلویزیونی شرکت سونی پیکچرز، شرکت ورد گیمز، کمپانی میتی مینت و استودیو ناتی داگ مسئولیت ساخت این اقتباس را بر عهده دارند.

منبع: gamespot