منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo Infinite Dev به دنبال ایجاد «محتوای داستان سریال» بیشتر برای چند نفره زنده است

Halo Infinite Dev به دنبال ایجاد «محتوای داستان سریال» بیشتر برای چند نفره زنده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite Dev به دنبال ایجاد «محتوای داستان سریال» بیشتر برای چند نفره زنده است

Halo Infinite Dev به دنبال ایجاد «محتوای داستان سریال» بیشتر برای چند نفره زنده است

توسعه‌دهنده Halo Infinite 343 Industries مجموعه‌ای از آگهی‌های شغلی برای موقعیت‌های مرتبط با رشد و توسعه چند نفره رایگان بازی در طرح‌های مختلف خدمات زنده منتشر کرده است.

یکی از آنها کار یک طراح درآمد است که در ژانویه 2022 منتشر شده است، که می خواهد “تجربه های فعلی جدید” را برای بازی ایجاد کند. این شخص به ایجاد “فازهای بعدی بازی رایگان Halo Infinite” کمک می کند و شامل طراحی استراتژی های درآمدی می شود.

در حال پخش: Halo Infinite Multiplayer تخریب و آزمایش اسطوره ها

“این نقش بر روی ابتکارات درون بازی برای تحریک تعامل بازیکن و توسعه بلندمدت بازیکن، و همچنین بر مدل فروشگاه بازیکن در وهله اول و مدل درآمد تمرکز خواهد کرد. این نقش از نزدیک با تیم‌های پیشرفت، بازاریابی، کسب‌وکار و تجزیه و تحلیل ما، از جمله موارد دیگر، برای انتخاب و درک داده‌های بازیکنان ما برای اطمینان از اینکه طرح‌های شما با اهداف استودیوی ما مطابقت دارد، کار خواهد کرد.

یک آگهی فیلمنامه برای یک فیلمنامه‌نویس، که در ژانویه 2022 نیز منتشر شد، می‌خواهد یک نفر به تیمی بپیوندد که با دستورالعمل‌های خلاقانه Halo Infinite برای توسعه «محتوای داستان‌سرایی بسیار نوآورانه و جذاب» برای بازی چند نفره رایگان Halo Infinite همکاری می‌کند.

در آگهی استخدام آمده است: «با تیم حق رای Halo همکاری نزدیک داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که محتوای داستان فصلی از دانش موجود در مورد Halo بهره می‌برد و فصل‌های جدید هیجان‌انگیزی را به تاریخ بزرگتر Halo اضافه می‌کند.»

بازی چند نفره رایگان Halo Infinite، مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، از رویکرد فصلی با سرویس زنده استفاده می‌کند و محتوای جدیدی برای انتشار منظم برنامه‌ریزی شده است. فصل 1 در حال حاضر ادامه دارد و انتظار می‌رود فصل 2 اواخر امسال از راه برسد و شامل Forge و یک کمپین Co-op در بازی می‌شود.

هر چیزی که 343 با Halo Infinite چند نفره امتحان کرده است، تاکنون برای طرفداران خوب کار نکرده است. به ویژه، بازیکنان در مورد قیمت فروشگاه های لوازم آرایشی ابراز نگرانی کردند. در پاسخ، 343 اعلام کرد که قیمت ها را در همه جا کاهش می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.