منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo Infinite Co-Op دوباره کند شده است و بعد از شروع فصل 2 منتشر نخواهد شد

Halo Infinite Co-Op دوباره کند شده است و بعد از شروع فصل 2 منتشر نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite Co-Op دوباره کند شده است و بعد از شروع فصل 2 منتشر نخواهد شد

Halo Infinite Co-Op دوباره کند شده است و بعد از شروع فصل 2 منتشر نخواهد شد

طرفدارانی که مشتاقانه منتظر تجربه کمپین Halo Infinite با دوستان خود هستند، باید کمی بیشتر منتظر بمانند، زیرا کمپین همکاری آنلاین و تقسیم صفحه یک بار دیگر به تعویق افتاده است. انتظار می رفت که Co-op با دومین فصل چند نفره بازی در تاریخ 3 می در Halo Infinite عرضه شود.

این خبر از طریق یک به‌روزرسانی جدید Halo Infinite منتشر می‌شود، جایی که توسعه‌دهنده 343 Industries مشکلات فعلی با اولویت بالا را که بر بازی تأثیر می‌گذارد، آنچه که طرفداران می‌توانند در فصل 2 انتظار دارند، و به‌روزرسانی‌های Co-op و Forge را برطرف کند.

در حال پخش: بررسی اجمالی کمپین Halo Infinite

جوزف استاتن، رئیس بخش خلاقانه Halo Infinite، در یک پست وبلاگی نوشت که “بخش های غیرخطی و گسترده کمپین چالش های بزرگی را برای همکاری در صفحه نمایش تقسیم می کند، و اگرچه پیشرفت های زیادی در زمینه آنلاین حاصل شده است. op-collaboration، “واقعیت این است که زمان بیشتری برای به دست آوردن یک تجربه مشارکتی شبکه با کیفیت بالا و با امکانات کامل برای 4 بازیکن در دنیای گسترده و گسترده Halo Infinite نیاز دارد.”

اگرچه این همکاری با شروع فصل 2 (با عنوان رسمی گرگ های تنها) عرضه نمی شود، اما 343 قصد دارد این ویژگی را در اواخر فصل قبل از شروع فصل 3 منتشر کند. فصل اول Halo Infinite طولانی تر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود بود. تیم توسعه زمان آن است که محتوای فصل 2 را به شیوه ای سالم و پایدار بسازند و بسازند. 343 گفت فصل های بعدی حدودا سه ماه خواهد بود. استاتن می نویسد، در مورد Forge، نقشه سفارشی Halo Infinite و ابزارهای ساخت بازی، آنها در حال حاضر در راه فصل 3 هستند.

طرفداران هوشمند کمی پس از شروع بازی راهی برای نفوذ به Co-op Halo Infinite پیدا کردند، حتی اگر خطر آسیب رساندن به داده های گیم پلی را داشته باشد و بیش از یک باگ باشد. رویداد چند نفره فصلی بعدی Halo Infinite، Tactical Ops، از ۸ مارس آغاز می‌شود. این رویداد بر روی گزینه های حالت بازی Tactical Slayer متمرکز خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.