منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo Infinite Co-Dev گیم پلی جدید و هیجان انگیز را با شایعات Battle Royale آزار می دهد.

Halo Infinite Co-Dev گیم پلی جدید و هیجان انگیز را با شایعات Battle Royale آزار می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite Co-Dev گیم پلی جدید و هیجان انگیز را با شایعات Battle Royale آزار می دهد.

Halo Infinite Co-Dev گیم پلی جدید و هیجان انگیز را با شایعات Battle Royale آزار می دهد.

در میان شایعاتی مبنی بر اینکه شرکت توسعه دهنده Halo Infinite، Certain Affinity در حال ساخت یک رژیم جدید Halo Infinite است که ممکن است از بتل رویال الهام گرفته شده باشد، شرکت تگزاسی مستقر در آستین از همکاری با 343 برای توسعه Halo Infinite در “روش های جدید و هیجان انگیز” ناراحت است.

امروز توییت کنیدCertain Affinity گفت: “ما مفتخریم که بگوییم که در حال تعمیق روابط خود با 343 هستیم و توسعه بیشتر Halo Infinite به روش های جدید و هیجان انگیز به ما سپرده شده است.” این توییت همچنین به صفحه حرفه ای Certain Affinity پیوند دارد. بیش از 40 موقعیت باز. این توییت ممکن است تلاشی برای کمک به شرکت در جذب نیرو باشد – و این تعجب آور نخواهد بود، با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌ها در تجارت بازی‌های ویدیویی و فراتر از آن در حال حاضر در حال تلاش برای استخدام هستند.

در حال پخش: بررسی اجمالی کمپین Halo Infinite

با این حال، همه موقعیت‌های خاص Affinity برای Halo Infinite نیستند. این شرکت همچنین در حال ساخت یک IP جدید و همچنین مشارکت در بازی های Call of Duty است. سخنگوی مایکروسافت در پاسخ به سوال GameSpot از به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد کار Certain Affinity در Halo Infinite خودداری کرد.

در مورد این که کار Halo Infinite از Certain Affinity ممکن است شامل چه مواردی باشد، اعلام شد که استودیو در حال ساخت یک حالت بازی جدید است که می تواند با روح بتل رویال باشد. Windows Central اعلام کرده است که این حالت با کد Tatanka در دست توسعه است. این حالت به عنوان یک حالت “تازه وارد” توصیف می شود که به اندازه رژیم های علامت تجاری رقیب Halo خواستار نیست.

این سایت گفته است که این حالت، هر چه که باشد، تا حدی برای افرادی است که لزوماً Halo بازی نمی‌کنند و ممکن است بیشتر به سمت بازی‌هایی مانند Fortnite، Call of Duty: Warzone و Apex Legends جذب شوند.

به گفته Windows Central، این حالت جدید، اگر واقعی باشد، به نوعی به حالت جدید Halo Infinite Forge که شامل محتوای ایجاد شده توسط جامعه است، پیوند می خورد. فورج شروع Halo Infinite را از دست داد و اکنون در فصل 3 به جایی می رسد، یعنی هنوز زمان زیادی باقی مانده است.

اگرچه همه اینها در حال حاضر نامشخص است، اما 343 تأیید کرده است که Halo Infinite حالت جدیدی به نام Last Spartan Standing در فصل 2 دریافت می کند که از 3 می شروع می شود. بر اساس عنوان، به نظر می رسد که این تجربه نبرد سلطنتی را تحت تاثیر قرار دهد، اما 343 هنوز این موضوع را تایید نکرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Halo Infinite و Battle Royale، به تفکیک GameSpot برای آنچه که مایلیم از حالت جدیدی مانند این ببینیم، بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، مراجعه کنید.

Halo Infinite Season 2: Lone Wolves همچنین نقشه های جدیدی را برای BTB و Area، سایر حالت های اضافی و تغییرات بسیار مهم اضافه می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.