Halo Infinite یک DLC رایگان با الهام از برنامه تلویزیونی اضافه می کند

Halo Infinite یک DLC رایگان با الهام از برنامه تلویزیونی اضافه می کند

Halo Infinite یک DLC جدید به صورت رایگان با الهام از مجموعه تلویزیونی Paramount + معرفی کرده است. این DLC شامل نمادها و طلسم های اسلحه است و می توانید تمام موارد آرایشی را در زیر مشاهده کنید.

DLC رایگان است و اکنون در دسترس همه بازیکنانی است که می توانند روی Xbox و PC سفارش دهند. این پکیج شامل موارد زیر می باشد که در گالری تصاویر زیر می توانید آن ها را با دقت بیشتری مشاهده کنید.

نشان ها

  • با هم بلند می شویم
  • شمشیر رحمت
  • غیرواقعی، ساختگی
  • تیم نقره ای

طلسم های سلاح

DLC اضافی Halo Infinite برای برنامه تلویزیونی Halo اکنون در بازار است

آلبوم عکس

ورود این DLC رایگان اندکی پس از انتشار آپدیت جدید Halo Infinite برای فصل 2: ​​گرگ های تنها در 3 می انجام شد. او تعدادی DLC رایگان، از جمله نقشه ها و حالت های جدید، مانند Last Spartan Standing، شبیه به نبرد سلطنتی، اضافه کرد.

برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های اصلاحی Halo Infinite Season 2: Lone Wolves را ببینید. همچنین می توانید روی تصاویر موجود در گالری زیر کلیک کنید تا ببینید فصل جدید 2: پاس گرگ های استخوانی شامل چه مواردی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Halo Infinite Season 2: Lone Wolves، سری نکات مربوط به حالت جدید Last Spartan Standing را ببینید. در مورد سریال تلویزیونی Halo، دو قسمت از فصل 1 باقی مانده است که در 12 و 19 می پخش می شود. فصل 2 در دست توسعه است و بعداً پخش خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.