منو سایت

Halo Infinite ممکن است یک سلاح DMR جدید دریافت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite ممکن است یک سلاح DMR جدید دریافت کند

Halo Infinite ممکن است یک سلاح DMR جدید دریافت کند

یک سلاح مورد علاقه طرفداران می تواند در آینده به جعبه شنی Halo Infinite راه پیدا کند، در صورتی که اخیراً نشت پیدا کند.

از طریق قابل اعتماد حساب توییتر Halo Leaksیک سلاح دقیق جدید به نام M392 Bandit می تواند در آینده نزدیک به Halo Infinite بیاید. در حالی که قسمت “Bandit” نام این سلاح جدید است، قسمت M392 با نام رسمی DMR در Halo: Reach از سال 2010 مطابقت دارد، جایی که رسما M392 DMR (تفنگ تیرانداز تعیین شده) نامیده می شود. DMR همچنان در Halo 4 و Halo 5 ظاهر می‌شد، اما در زمان پرتاب، به همراه بسیاری دیگر از سلاح‌های مورد علاقه طرفداران، از Halo Infinite غایب بود.

در حال پخش: Halo Infinite، فصل 2 – تریلر Lone Wolves

اگر DMR (یا “Bandit” همانطور که ظاهراً اکنون نامیده می شود) واقعاً به Halo Infinite بیاید، به سایر سلاح های دقیق انسانی مانند Battle Rifle، Commando Rifle و Sidekick تپانچه خواهد پیوست. افزودن به حدس و گمان است کشف بازی Halo 5 DMR در پس زمینه کارتی که برای فصل دوم فیلم اخیر بازی استفاده شده است. در مورد زمان رسیدن سلاح جدید، هر کسی می تواند حدس بزند. انتظار می رود که فصل چند نفره فعلی بازی تا نوامبر ادامه داشته باشد.

شاید DMR تنها سلاح مورد علاقه برای بازگشت به Halo Infinite نباشد. که در سلام لیکس توییتر نشان می دهد که یک تفنگ تلمبه ای نیز ممکن است در نقطه ای در آینده برسد. Halo Infinite جایگزین پمپ تفنگ نمادین این فرنچایز – که در Halo 1-5، Halo 3: ODST و Halo: Reach بود – برای شلیک سریع‌تر، یک تفنگ خودکار که به عنوان Bulldog در Halo Infinite شناخته می‌شود، شده است. از آن زمان، طرفداران برای بازگشت این سلاح کلاسیک اصرار داشتند.

Halo Infinite Season 2 در ماه می شروع شد و دو کارت جدید، حالت جدید بازی Last Spartan Standing و یک پاس رزمی جدید را به همراه داشت. به زودی یک آزمایش همکاری آنلاین برای Halo Insiders در راه است و انتظار می‌رود ویژگی با تاخیر طولانی در ماه آگوست به طور کامل ارائه شود. ویرایشگر نقشه و حالت سفارشی بازی، Forge، قرار است با سومین فصل چند نفره بازی در اواخر سال جاری عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.