منو سایت

Guns & Horses برای اندروید معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Guns & Horses برای اندروید معرفی شده است

شاید بسیاری از شما به دنبال بازی مشابه Red Dead Redemption 2 برای دستگاه های تلفن همراه باشید. استودیو Bozzy Games محصولی مشابه این کار در دنیای غرب و در سبک نقش آفرینی و SLG بازی West Legends: Guns & Horses طرفداران بازی های اندرویدی توسعه یافته بدون شک ارائه این بازی را که جنبه های مختلف زندگی در غرب وحشی آمریکا را پوشش می دهد، دوست خواهند داشت. آنها خوشحال خواهند شد.

طبق آخرین اخبار بازی، تنها نسخه اندروید بازی West Legends: Guns & Horses رونمایی شده است و در حال حاضر برنامه ای برای نسخه iOS وجود ندارد. لازم به ذکر است که کاربران آمریکایی می توانند از امروز دانلود بازی را آغاز کنند و زمان انتشار جهانی بازی در دسترس نیست. بازی West Legends دنیای باز شبیه به Red Dead Redemption را در اختیار طرفداران قرار می دهد و می توان انواع فعالیت ها را انجام داد.

بازی اندروید West Legends: Guns & Horses

با West Legends به غرب وحشی سفر کنید

غرب وحشی آمریکا زمانی منطقه آزاد محسوب می شد که هر فردی می توانست با شلیک چند گلوله، پول به جیب بزند و زندگی دیگران را مختل کند. بازی West Legends ترکیبی از سبک RPG و SLG است که به شما این امکان را می دهد تا شهر مورد علاقه خود را بسازید و سپس باید به قهرمان منطقه خود تبدیل شوید. دنیای باز بازی پر از خطرات و اتفاقاتی است که بازیکن را به چالش می کشد. شما نقش شهردار را دارید و باید شهرهای جدید بسازید و گام های مهمی برای بهبود فناوری بردارید.

یکی دیگر از ویژگی های West Legends: Guns & Horses ایجاد ارتشی از سربازان و شکارچیان جایزه است که از شهروندان در برابر جنایتکاران محافظت می کنند. سپس می توانید به ماهیگیری در دریاچه بروید و همچنین گزینه ای برای تجربه بازی با دوستان و آنلاین وجود دارد. کاوش در دنیای بازی با دوستان و کشف رازهای مختلف در مورد رویدادهای پنهان در غرب وحشی، مطمئنا دوستداران بازی های اندروید را سرگرم خواهد کرد.

بازی West Legends برای اندروید

گیم پلی بازی West Legends: Guns & Horses

بازیکنان می توانند از اسب برای حرکت و بازدید از مکان های مختلف استفاده کنند و در نهایت با بازیکنان دیگر دوست شوند و اطلاعات کاملی در مورد شهرهای جدید به دست آورند. در حین کاوش در بازی West Legends، بازیکنان با گنجینه‌های ارزشمندی روبرو می‌شوند که می‌تواند پول زیادی برای آنها به دست آورد. سپس آنها باید قهرمان یا شخصیت خود را بر اساس نقاط ضعف دشمن انتخاب کنند و از تفنگ و اطلاعات مورد نیاز برای شکست آنها استفاده کنند.

این بازی همچنین فرصتی برای تیم کردن با بازیکنان دیگر فراهم می کند و همراه با دیگران می توانید دامنه خود را گسترش دهید و منابع بیشتری به دست آورید. بخش توسعه شهری این بازی نیز شامل ساخت سالن های ویژه، ایستگاه ها، مغازه ها، محوطه های چوبی و … می باشد. بازیکنان می توانند هر شهری را که می خواهند با هر طرحی که می خواهند در West Legends: Guns & Horses بسازند. در نهایت، ویژگی هایی مانند بازدیدهای ویژه از هتل و شگفتی های بزرگ در راه است. کاربران ایالات متحده می توانند نسخه اندروید را دانلود کنند، اما در حال حاضر برای همه قابل دانلود نیست.

منبع: GamingOnPhone