منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Gundam Evolution در بهار امسال یک نسخه بتا بسته در آمریکای شمالی دریافت می کند

Gundam Evolution در بهار امسال یک نسخه بتا بسته در آمریکای شمالی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gundam Evolution در بهار امسال یک نسخه بتا بسته در آمریکای شمالی دریافت می کند

Gundam Evolution در بهار امسال یک نسخه بتا بسته در آمریکای شمالی دریافت می کند

Bandai Namco امروز اعلام کرد که Gundam Evolution، بازی رایگان آن، 6V6 FPS، که در حال تکامل در جهان Gundam است، یک راه اندازی جهانی و یک نسخه بتا بسته جدید دریافت خواهد کرد که برای بازیکنان در آمریکای شمالی و ژاپن باز خواهد بود. این بازی قبلا برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین نسخه PC که سال گذشته معرفی شد تایید شده است.

Gundam Evolution بر اساس یک مدل بازی رایگان، حول یک نبرد مبتنی بر 6V6 می چرخد ​​که بازیکنان را در حال خلبانی واحدهای لباس موبایل شناخته شده از جهان Gundam می بیند. این بازی شامل 12 لباس اصلی موبایل است که به صورت رایگان در دسترس هستند و قرار است تعداد واحدهای بیشتری نسبت به 12 مورد اصلی اضافه شود. بازیکنان می توانند برای بازی استراتژی استفاده کنند.

در حال پخش: Gundam Evolution – تریلر رسمی ژاپنی معرفی بازی

نسخه بتای بسته جدیدی هم برای کنسول ها و هم برای رایانه های شخصی اعلام شده است و تست بازی آینده برای بازیکنان ژاپنی و آمریکای شمالی باز است. این آزمایش علاوه بر آنچه که می‌توانست در نسخه بتای ژاپنی قبلی پخش شود، محتوای جدیدی اضافه می‌کند، از جمله دو واحد لباس موبایل جدید در نسخه اصلی 12 – Gundam Exia و Marasai (Unicorn Vers.).

تست بازی برای 7 تا 12 آوریل بر روی رایانه ای برنامه ریزی شده است که بازیکنان می توانند از طریق Steam برای آن ثبت نام کنند. هنوز دوره های آزمایشی برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن اعلام نشده است، اگرچه Bandai Namco گفته است که این اتفاق در بهار امسال رخ خواهد داد. جزئیات نحوه ثبت نام در تست های بازی روی کنسول نیز هنوز فاش نشده است و Bandai Namco به بازیکنان توصیه می کند کانال های رسمی بازی را دنبال کنند.

بازی Gundam Evolution باید همزمان در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر شود. تاریخ انتشار برای این مناطق تایید نشده است، اما Bandai Namco می گوید که تا قبل از پایان سال 2022 می رسد. همچنین تایید شده است که بازی برای بازار اروپا منتشر خواهد شد، اما هیچ پنجره ای برای انتشار برای این منطقه اعلام نشده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.