منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Guild Wars 2: Fourth Extension و به روز رسانی تاریخچه جدید اعلام شد، فصل 1 Living World بازگشته است

Guild Wars 2: Fourth Extension و به روز رسانی تاریخچه جدید اعلام شد، فصل 1 Living World بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Guild Wars 2: Fourth Extension و به روز رسانی تاریخچه جدید اعلام شد، فصل 1 Living World بازگشته است

ArenaNet اظهارات خوبی در مورد Guild Wars 2 و آینده آن بیان کرده است. MMO که برای اولین بار در سال 2012 منتشر شد، همچنان در حال تکامل است و محتوای بسیار بیشتری در راه است، از جمله نسخه چهارم بازی.

در تلاش برای ترسیم آینده Guild Wars 2، ArenaNet گفت که استودیو تعدادی از اولویت‌ها را در نظر دارد، که اولین آنها اطمینان از اینکه بازیکنان از “به‌روزرسانی‌های مداوم” برای لذت بردن برخوردار هستند.

این به معنای ادامه داستان‌های جذابی است که دنیای Tyria را گسترش می‌دهد و در عین حال تجربه بهتری را برای کسانی که از حالت‌های بازی مانند World Vs لذت می‌برند، ارائه می‌کند.

در همان زمان، ArenaNet گفت که می‌خواهد اطمینان حاصل کند که توسعه‌دهندگان تعادل کار و زندگی سالمی دارند و نسبت به الزامات لازم برای حفظ یک بازی خدمات زنده احساس ضعف نمی‌کنند. توسعه دهندگان گفتند: “کار ما در این جبهه تا حد زیادی برای شما نامرئی خواهد بود و در درجه اول بر بهبود برنامه ریزی و فرآیندهای توسعه روزانه ما تمرکز خواهد کرد.”

همچنین برای آینده Guild Wars 2 عرضه آن بر روی Steam است. این استودیو آماده اعلام تاریخ انتشار نیست، اما برنامه فعلی این است که در سال 2022 شروع شود.

“شما فقط یک بار می توانید در Steam اجرا کنید و ما می خواهیم مطمئن شویم که این کار را به درستی انجام می دهیم. در ماه‌های آینده، ادغام Steam را تکمیل می‌کنیم، برخی از جنبه‌های تجربه بازی اولیه را روشن می‌کنیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که بازی و استودیو آماده عملیاتی برای راه‌اندازی یک پلتفرم جدید هستند، “ArenaNet گفت.” ما هنوز آماده تعهد نیستیم. “این تاریخ سختی برای Steam است، اما قلب ما قرار است امسال راه اندازی شود. ما شما را در جریان امور قرار خواهیم داد.”

ArenaNet همچنین گزارش داد که تعداد بازیکنان فعال در دو سال گذشته بیش از دو برابر شده است. استودیو تایید کرد که این جهش در بازیکنان به به روز رسانی End of Dragons برای پیشی گرفتن از قبلی یعنی Path of Fire کمک کرد.

سازندگان می‌گویند: «برای بازی‌ای که در حال آماده شدن برای جشن گرفتن دهمین سالگردش است، بد نیست.

ArenaNet همچنین تایید کرد که فصل 1 Living World Guild Wars 2 برای همیشه برای اولین بار از سال 2013 به بازی بازخواهد گشت. ArenaNet گفت که از طرفداران شنیده است که تجربه بازیکن جدید را می توان با دادن زمینه های مهم برای داستان Elder Dragon به بازیکنان بهبود بخشید. و در اینجا بازگشت فصل اول Living World فرا می رسد.

امسال، بخش اعظم فصل اول Living World (“جنگ اسکارلت”) به طور پیوسته از طریق مجله Story به Guild Wars 2 باز خواهد گشت. سازنده گفت: ما لحظات و تجربیات کلیدی فصل اول Living World را در پنج قسمت که در سال 2022 منتشر خواهند شد، ترکیب خواهیم کرد. “هدف ما ایجاد پل منسجمی بین تاریخچه شخصی و فصل دوم Living World است و به بازیکنان این فرصت را می‌دهیم که بسیاری از دستاوردها و جوایز موروثی را که در تمام این سال‌ها در دسترس نبوده‌اند، ببرند. قسمت اول «شعله و یخ» در 19 آوریل اکران خواهد شد. این فصل با بازگشت Battle of the Lion Arch به پایان می رسد که شامل یک ماموریت جدید Strike و یک حالت چالش می شود.

علاوه بر این، ArenaNet اعلام کرده است که در آینده تغییراتی در حرفه ها و تخصص های نخبگان در Guild Wars 2 ایجاد خواهد کرد. امید است که در دسترس باشد تا هر سه ماه یکبار به‌روزرسانی‌های جدید برای حرفه‌ها منتشر شود، با وصله‌های کوچک‌تر در میان، در حالی که استودیو متا را بررسی می‌کند.

«علاوه بر تغییراتی که در اعدادی که به دیدن آنها عادت کرده‌اید، تیم مهارت‌ها، ویژگی‌ها یا کمک‌هایی را که در تسلیحات ضعیف و کم استفاده از آنها وجود دارد را برای هر حرفه در به‌روزرسانی هر حرفه بررسی می‌کند تا به گسترش زرادخانه شما کمک کند. ما به انجام بازی ادامه خواهیم داد – در صورت لزوم، تنظیمات تعادلی خاص حالت، “ArenaNet گفت.

انتظار می رود اولین به روز رسانی اصلی این حرفه در 28 ژوئن ارائه شود.

در جای دیگر، ArenaNet تأیید کرده است که اکنون در حال کار بر روی به‌روزرسانی بعدی داستان Guild Wars 2 است و این شامل یک نقشه جدید واقع در منطقه Cantha می‌شود. علاوه بر این، Guild Wars 2 چهارمین بسط خود را در مقطعی در آینده دریافت خواهد کرد، اما احتمالاً نه به زودی.

“این یک تایید بسیار اولیه است – در واقع اولین کاری است که ما انجام داده ایم – بنابراین به این زودی منتظر اخبار نباشید. توسعه افزونه ها زمان زیادی می برد. به‌علاوه، بسیاری از چیزهای جالب وجود دارد که می‌توان از هم‌اکنون تا آن زمان منتظر آنها بود.» ArenaNet گفت.

در افق نزدیک تر، در اینجا شرح مختصری از آنچه در Guild Wars 2 در بهار امسال انتظار می رود، آورده شده است.

  • 15 مارس پایان مونتاژ اژدها لهستانی
  • فستیوال سوپر ماجراجویی 29 مارس، ساخت لهستانی پایان اژدها
  • 19 آوریل Live World، فصل 1، قسمت 1، حالت چالش Aetherblade Hideout
  • 10 می Xunlai Jade Junkyard Challenge Mode
  • 24 می Living World، فصل 1، قسمت 2، Kaineng Overlook Challenge Mode، نسخه جدیدی از سلاح افسانه ای
  • جشنواره اژدها باش ۷ ژوئن، حالت چالشی در معبد برداشت
  • به روز رسانی تعادل از 28 ژوئن، نسخه جدیدی از سلاح افسانه ای
Guild Wars 2 دارای محتوای جدید زیادی است
Guild Wars 2 دارای محتوای جدید زیادی است

در نهایت، ArenaNet گفت که سعی خواهد کرد در آینده بهتر با طرفداران ارتباط برقرار کند و برای این منظور، استودیو مجموعه‌ای از پست‌های تکراری را در وبلاگ وضعیت بازی راه‌اندازی کرده است. این اطلاعات و بینشی در مورد آخرین اخبار مربوط به Guild Wars 2 و توسعه بازی ارائه می دهد.

«محتوای این نشریات با هر تکرار تغییر می کند، اما امیدواریم که آنها به چیزی تبدیل شوند که مشتاقانه منتظر خواندن و بحث در مورد آن هستید. آرنا نت گفت: ما هنوز چیزهای زیادی برای بحث داریم.

Guild Wars 2 تنها MMO منسوخ نیست که هنوز به‌روزرسانی‌های جدید بزرگ را دریافت می‌کند. همین هفته، توسعه دهندگان The Lord of the Rings Online برنامه های آینده این بازی را که در ابتدا در سال 2007 منتشر شد، بیان کردند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.