منو سایت

GTA 6 حدود 500 ساعت محتوا و چندین شهر بزرگ خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA 6 حدود 500 ساعت محتوا و چندین شهر بزرگ خواهد داشت

پس از تایید Rockstar ایجاد GTA 6; گزارش های مختلفی از جدیدترین بازی جهان آزاد GTA منتشر شده است. یکی از کارشناسان بازی های ویدیویی ادعا می کند که GTA 6 حدود 500 ساعت محتوا در چندین شهر بزرگ خواهد داشت و این بازی تفاوت زیادی با دیگر عناوین Rockstar دارد.

به گزارش پارسی گیم، توسعه بازی GTA 6 Game طبق گفته Rockstar به خوبی پیش می رود و می توانیم شاهد عرضه بازی در سال 2024 باشیم. گزارش های قبلی حاکی از مشکلات موجود در توسعه GTA VI بوده و به نظر می رسد که سازنده آن غلبه بر چالش ها زیرا Red Dead Redemption 2 از نظر جزئیات و گستردگی منحصر به فرد بود. فشار زیادی روی Rockstar وجود دارد تا بهترین بازی را با وسعت بیشتر بسازد.

محتوای بازی GTA 6

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد GTA 6 وجود ندارد و سازنده نشان داده است که علاقه ای به نمایش اطلاعات اضافی و اخبار فوری ندارد. مایکل پچتر، تحلیلگر مشهور صنعت بازی، آخرین اطلاعات مربوط به GTA 6 را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت و مدعی شد که این بازی حدود 500 ساعت محتوا در چندین شهر بزرگ و به هم پیوسته دارد.

قبل از پرداختن به ادعای او لازم به ذکر است که Rockstar هیچ گزارش یا شایعه ای در مورد بازی را تایید نکرده است و اینها فقط حدس و گمان هایی هستند که ممکن است اشتباه باشند. با این حال Pachter مردی است که آشنایی زیادی با صنعت بازی دارد و ادعاهای مختلفی را مطرح کرده و البته اشتباهاتی هم داشته است، بنابراین نمی توان آن را منبع موثقی نامید. در واقع او بیشتر انتظارات خود را دارد و حالا گفته است که در بازی GTA 6 شاهد شهرهای مختلف آمریکا و اروپا خواهیم بود.

GTA 6 GTA VI

ویژگی های بازی GTA VI

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، GTA VI حدود 400 تا 500 ساعت محتوا خواهد داشت و بازیکنان می توانند بین چندین شهر بزرگ در قاره اروپا و آسیا حرکت کنند. مایکل پچر از شهرهایی مانند لوس سانتوس، لیبرتی سیتی، ویس سیتی و لندن نام می برد. او مدعی است که داستان بازی در همه این مکان ها روایت می شود و بازیکن برای عبور از صحنه باید به این شهرها سفر کند. شایعات قبلی حاکی از وجود دو شهر در GTA 6 هستند و این شایعات با بیانیه جدید مطابقت دارند. در این بازی گمانه زنی هایی نیز در مورد لندن وجود داشت.

پچر می‌نویسد: «GTA 6 از سال 2014 در حال توسعه است و اگرچه هیچ گیم‌پلی اولیه‌ای وجود نداشت، توسعه‌دهندگان در حال بررسی داستان بودند. این استودیو در سال 2015 برنامه نویسی را آغاز کرد و او می گوید که هزاران کارمند راک استار برای ساخت این بازی سخت تلاش کرده اند و در نتیجه ساخت آن حدود 50 سال طول می کشد. با در نظر گرفتن این موضوع، GTA 6 باید در سال 2024 یا 2025 منتشر شود.

پچر اضافه کرد که مراحل جالبی از جمله انتقال مواد مخدر از لندن به لس آنجلس وجود دارد و بخش آنلاین سرگرم کننده خواهد بود. گفته های او بیشتر یک فانتزی است و امیدواریم راک استار بالاخره چنین محصولی را ارائه کند. Red Dead Redemption 2 نشان داده است که این شرکت می تواند چنین ایده هایی را مدیریت کند. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBible