منو سایت

GTA 6 استاندارد جدیدی برای صنعت سرگرمی ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA 6 استاندارد جدیدی برای صنعت سرگرمی ایجاد می کند

ساخت شماره جدید سری بازی های GTA در بهمن ماه سال جاری تایید شد و راک استار بدون اعلام نام رسمی، سرعت تولید بازی را مناسب خواند. گزارش های مختلفی در مورد GTA جدید در ماه های اخیر منتشر شده است و TicTo امروز به اخبار این اثر اضافه کرد. صاحب Rockstar Tikto می گوید که تولید GTA 6 به خوبی پیش می رود و بازی جدید کیفیت منحصر به فردی خواهد داشت که سطح استاندارد صنعت سرگرمی را تغییر خواهد داد.

به گزارش پارسی گیم، گزارش مالی Take-Two در سه ماهه گذشته نشان داد که 48 درصد از درآمد این شرکت از بازی های زینگا و موبایل بوده است. از سوی دیگر، فروش بازی GTA V از 170 میلیون نسخه فراتر رفت و تنها پنج میلیون نسخه در سه ماهه قبل فروخته شد. Tikto در ادامه به وضعیت تولید GTA VI پرداخت و گفت که تولید این بازی به خوبی پیش می‌رود و کیفیت آن را تحسین کرد.

Tiktok در گزارش اخیر خود نوشت: «اکنون که توسعه نسخه جدید سری بازی‌های GTA در حال انجام است، تیم Rockstar Games مصمم است یک بار دیگر استاندارد جدیدی را برای این سری، صنعت بازی و کل صنعت سرگرمی تعیین کند. دقیقاً همان کاری که او با انتشار هر بازی انجام داد. TikToo از نظر مالی صحبت می کند و انتظار دارد که GTA 6 از تمام بازی های دیگر در صنعت سرگرمی فروش بیشتری داشته باشد. ما می دانیم که GTA V پرفروش ترین محصول سرگرمی تمام دوران است و TikTok می خواهد این رکورد را بشکند.

کیفیت بازی GTA 6

سطح کیفی بازی GTA 6

Rockstar Games در ماه فوریه اعلام کرد که سطح کیفیت GTA VI فراتر از انتظارات طرفداران است و این بازی باید بتواند انتظارات را برآورده کند. این موضوع ما را سال ها با تاریخ انتشار بازی GTA 6 دور کرده است، اخیراً شایعاتی در مورد شخصیت اصلی بازی GTA 6 به گوش می رسد و برای اولین بار شاهد بازی یک زن آمریکایی لاتین در نقش این شخصیت خواهیم بود. از سوی دیگر گزارش هایی مبنی بر بهبود وضعیت استودیوها و کاهش فشار کاری منتشر شده است.

نظر Tiktok در مورد کیفیت گیم پلی GTA 6 فراتر از انتظارات بود و سطح خلاقیت بازی جدید گزارش شده است که صنعت سرگرمی را به محدودیت های جدیدی سوق می دهد. این بدان معناست که این بازی با هر اثر دیگری در این صنعت اعم از فیلم و سریال قابل رقابت خواهد بود و ممکن است در آینده آنها را تغییر دهد. از سوی دیگر، به ویژه پس از گزارش بلومبرگ که وضعیت استودیوها را نشان می داد، نمی توان چنین صحبت هایی از سوی ناشران را جدی گرفت. طبق آخرین اخبار بازی، شهر اصلی بازی GTA VI نسخه داستانی میامی و احتمالاً یک Vice City مدرن خواهد بود. منتظر اخبار رسمی باشید

منبع: PCGAMER