GTA 6 از سه شخصیت اصلی پشتیبانی نمی کند

GTA 6 از سه شخصیت اصلی پشتیبانی نمی کند

جیسون شرایر، گزارشگر بلومبرگ نیوز و یکی از معتبرترین گزارشگران بازی های ویدیویی، به لیست شایعات درباره GTA 6 اضافه شد، او معتقد است که شماره جدید سری GTA برخلاف بازی قبلی، از این سه نسخه پشتیبانی نمی کند. شخصیت های اصلی و بازی احتمالاً از این نظر محدودتر خواهد بود. این حدس و گمان در حالی بیان می شود که شایعات قبلی وجود دارد سه شخصیت در GTA 6 آنها اعلام کردند که برای اولین بار یکی از آنها زن خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، تایید بازی GTA 6 Rockstar در چند ماه گذشته شایعات را بر باد داده و از آن زمان تاکنون هر هفته گزارش های متعددی منتشر شده است. آخرین گزارش مربوط به موتور گرافیکی بازی GTA VI بود که حتی از Unreal Engine 5 قدرتمندتر است. سازنده هنوز آماده ارائه نیست و تولید بازی در مراحل اولیه است و در نتیجه نمی توان به آن اعتماد کرد. در مورد شایعاتی که هر از گاهی پخش می شود؛ قابل اعتماد آخرین شایعه این است که وجود سه شخصیت اصلی غیرممکن است.

جیسون شرایر به انجمن جهانی Reddit رفت تا تعدادی از شایعات را رد کند. او ابتدا به پیشرفت توسعه بازی GTA 6 اشاره کرد و نوشت که بسیاری از محتواها هنوز حل نشده و بخش هایی از بازی نهایی نشده است. یعنی نمی توان جزئیات را با دقت زیاد بیان کرد و نمی توان هر شایعه ای را جدی گرفت. او همچنین گفت که خبری از 3 شخصیت اصلی در GTA 6 نیست و برخلاف GTA V این بازی از چند شخصیت اصلی پشتیبانی نمی کند.

شخصیت اصلی بازی GTA 6

در هفته‌های اخیر، Rockstar اکثر پروژه‌های بزرگ را لغو کرده تا بر روی GTA جدید تمرکز کند. شاهد توقف آپدیت Red Dead Online بودیم و از طرفی پروژه ریمستر GTA IV و همچنین آپدیت نسل نهم Red Dead Redemption 2 لغو شد. Rockstar می گوید GTA 6 فراتر از انتظارات بازیکنان خواهد بود و باید بهتر از نسخه های قبلی باشد. این باعث شده است که بسیاری بگویند که چندین شهر بزرگ و سه شخصیت اصلی داستانی بیش از 100 ساعت را هدایت می کنند.

اظهارات شرایر پس از افشای سندی توسط یک افشاگر منتشر شد. در این سند نوشته شده بود که سه شخصیت اصلی وجود دارد و داستان حدود صد ساعت است. شرایر این سند را تخیلی می خواند و می گوید که این بازی سه شخصیت اصلی ندارد. باید گفت جیسون شرایر فردی قابل اعتماد است که حرف های نادرست نمی زند و در نتیجه می توان به حرف هایش تکیه کرد. گزارش های اخیر حاکی از آن است که بازی GTA 6 در سال 2025 عرضه خواهد شد و هنوز خبری رسمی در مورد آن وجود ندارد. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBolt