منو سایت

GTA 6 از انتظارات بازیکنان فراتر خواهد رفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA 6 از انتظارات بازیکنان فراتر خواهد رفت

یک دهه از عرضه GTA V توسط Rockstar می گذرد و این شرکت آمریکایی با انتشار به روزرسانی های کافی برای GTA Online در آن زمان طرفداران را سرگرم کرده است. اما تلاش به پایان رسید. ساخت بازی GTA 6 چندی پیش به صورت رسمی تایید شد و با تولید این بازی آشنا شدیم. راک استار در خبری جدید به انتقادات مبنی بر عدم انتشار آپدیت Red Dead Online پاسخ داد و نوشت که کیفیت بازی GTA 6 فراتر از حد انتظار بازیکنان خواهد بود و به همین دلیل روند انتشار آپدیت های جدید کند خواهد بود.

در طول سال گذشته، طرفداران Red Dead Online تمام تلاش خود را کرده اند تا نظرات خود را به Rockstar اعلام کنند. اما آپدیت جدیدی منتشر نشد. برخی از بازیکنان تصمیم گرفته اند تا پایان بازی Red Dead Online را در یکی از حالت های چند نفره متوقف کنند و این اتفاق در 13 جولای رخ خواهد داد. Rockstar در بیانیه جدید خود به نکته مهمی اشاره کرد که کمتر مورد توجه عموم قرار گرفت و آن هم کیفیت بازی GTA 6 بود.

به گفته Rockstar، کیفیت بازی GTA 6 فراتر از انتظارات بازیکنان خواهد بود و برای رسیدن به کیفیت به چنین سطحی، تمام منابع در اختیار این بازی قرار گرفته است. Rockstar به طور پیوسته توسعه دهندگان پروژه های جانبی را کاهش داده و آنها را به پروژه تولید GTA 6 هدایت می کند. این موضوع باعث لغو ریمستر GTA IV و همچنین Red Dead Redemption شد. Rockstar دیگر به روز رسانی محتوای Red Dead Online را برای ادامه توسعه GTA جدید منتشر نخواهد کرد.

کیفیت بازی GTA 6

کیفیت بازی GTA 6

طبق آخرین گزارش ها، GTA 6 قرار است در سال 2024 یا 2025 منتشر شود. گزارش های قبلی حاکی از آن بود که روند تولید آشفته بازی GTA VI و دوران تاج گذاری مشکلات زیادی را برای این استودیو ایجاد کرده است. Rockstar با دانستن سطح انتظارات بازیکنان از نسخه جدید نوشت که این بازی باید از حد انتظار فراتر رفته و نیازهای طرفداران را برآورده کند. این بدان معناست که GTA جدید حتی بهتر از شایعات و گمانه زنی ها خواهد بود.

شایعات زیادی در مورد نسخه جدید سری Grand Theft Auto وجود دارد. به عنوان مثال، اخبار جدید مربوط به موتور گرافیکی GTA VI است و ما متوجه شدیم که نسخه جدید موتور Rage حتی از Unreal Engine 5 قدرتمندتر است. در عین حال، شایعات حاکی از وجود بخش RPG در GTA 6 هستند. ، و گزارش هایی در مورد وجود چندین شهر و سفرهای دریایی به آمریکای جنوبی منتشر شده است. طبق آخرین اخبار بازی، یکی از شخصیت های اصلی بازی نیز یک زن خواهد بود.

Rockstar هنوز در مورد کیفیت گیم پلی GTA 6 اظهار نظری نکرده است. اما هدف آنها فراتر از انتظارات هواداران و غافلگیری آنهاست. نطر شما چی هست؟

منبع: PushSquare