منو سایت

Grand Theft Auto 6: همه چیزهایی که می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Grand Theft Auto 6: همه چیزهایی که می دانیم

Grand Theft Auto 6: همه چیزهایی که می دانیم

Grand Theft Auto یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین فرنچایزهای بازی است و انتظارات برای ورود بعدی این سری بالاست. راک استار گیمز بازی Grand Theft Auto 6 را معرفی کرده است، هرچند از نظر فنی هنوز عنوانی رسمی به این بازی نداده اند. اگرچه جزئیات در حال حاضر نامحسوس هستند، اما با رفتن به Not-E3 و Summer Game Fest، اطلاعات کمی در مورد آن داریم.

چه کسی در حال توسعه GTA 6 است؟

Grand Theft Auto 6، همانطور که طرفداران آن را می نامند (اگرچه Rockstar هنوز عنوان رسمی را اعلام نکرده است) در Rockstar Games در دست توسعه است. Rockstar North، مستقر در ادینبورگ، اسکاتلند، توسعه بازی را هدایت می کند، اما امروزه مشخص شده است که کل شبکه استودیوهای Rockstar به طور جمعی بر روی یک پروژه کار می کنند، برخلاف روشی که توسعه Call of Duty بین تیم ها توزیع می شود. آخرین بازی بزرگ Rockstar، Red Dead Redemption II، توسط تیم های زیادی ساخته شده است.

“خوب در حال پیشرفت”

پس از سال ها گمانه زنی و گمانه زنی، Rockstar Games در فوریه 2022 رسما اعلام کرد که Grand Theft Auto بعدی در حال توسعه است و تولید آن در حال انجام است.

این که آیا بازی جدید GTA 6 نام دارد یا چیز دیگری باید دید.

اگرچه Rockstar هنوز آماده افشای جزئیات مربوط به GTA بعدی نیست، این شرکت گفت که فلسفه کلی آن با بازی های جدید این است که به طور قابل توجهی از آنچه قبلاً به دست آورده است، فراتر رود.

“با طول عمر بی سابقه GTA V، ما می دانیم که بسیاری از شما از ما می خواهید که دوباره وارد سری Grand Theft Auto شویم. Rockstar گفت: “با هر پروژه جدیدی که شروع می کنیم، همیشه هدف ما این است که بسیار فراتر از آنچه قبلا تحویل داده ایم برویم – و ما خوشحالیم که تأیید می کنیم که توسعه فعال برای ورود بعدی به سری Grand Theft Auto در حال انجام است.” “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن بیشتر به محض آماده شدن هستیم…”

شایعات در مورد GTA 6

شایعات زیادی در مورد Grand Theft Auto 6 وجود دارد. یکی از شایعات جذاب‌تر این است که بازی دارای یک کارت در حال تکامل به سبک Fortnite در برخی ظرفیت‌ها خواهد بود. به گفته برخی ناراضی‌ها، این امر به Rockstar اجازه می‌دهد تا نقشه جهانی GTA 6 را مرتباً تغییر داده و تنظیم کند، مشابه این که بازی‌های بازی زنده به طور منظم همه چیز را با هم ترکیب می‌کنند.

شایعات دیگر حاکی از آن است که اکشن GTA 6 در دهه 80 قرن گذشته انجام خواهد شد، اگرچه گزارشگر تام هندرسون این ادعا را رد کرد و گفت که بازی در واقع در نسخه مدرن Vice City اتفاق می افتد. از نظر شخصیت های بازی، انتظار می رود Rockstar تعدادی شخصیت بازی داشته باشد، دستگاه داستان سرایی که با GTA 5 شروع شد و در آن زمان بسیار مورد تحسین قرار گرفت. در GTA 5، سه شخصیت اصلی – تروور، مایکل و فرانکلین – مرد بودند. با این حال، شایعات حاکی از آن است که حداقل یکی از شخصیت های GTA 6 یک زن خواهد بود.

برخی از شایعات دیگر در ترکیب GTA 6 این است که این بازی می تواند به عنوان انحصاری در دوره PS5 عرضه شود – این یک معامله بزرگ است، اما لزوماً تعجب آور نیست. GTA و PlayStation مدتی است که با یکدیگر شریک هستند و در عصر محتوای انحصاری، سونی با پرداخت نوعی انحصاری به Rockstar، این روند را ادامه خواهد داد.

برای اطلاعات بیشتر، خلاصه GameSpot از تمام شایعات در مورد GTA 6 را ببینید.