منو سایت

Gran Turismo 7 همچنان توسط بررسی های متاکریتیک بمباران می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gran Turismo 7 همچنان توسط بررسی های متاکریتیک بمباران می شود

Gran Turismo 7 همچنان توسط بررسی های متاکریتیک بمباران می شود

بازیکنان Gran Turismo 7 از آخرین نسخه سری مسابقه راضی نیستند و صدای خود را به گوش می‌رسانند. در پاسخ به قطعی تعمیر و نگهداری تقریباً دو روزه و شکایات در مورد ریزتراکنش‌های تهاجمی، بازیکنان بازی بمباران شده Gran Turismo 7 متاکریتیک را بررسی کردند و امتیاز کاربر آن را در زمان نوشتن به 1.8 افزایش دادند.

هنگامی که توسط Kotaku گزارش شد، امتیاز کاربر این بازی 2.8 بود و از آن زمان تا کنون تنها کاهش یافته است. بازبینان به شکایاتی مانند عدم توانایی در فروش مجدد خودروها در بازار، توسعه دهنده Polyphony Digital میزان ارز برنده شده در بازی توسط مسابقات، دوره های طولانی پشتیبانی، سبک بازی همیشه آنلاین بازی و موارد دیگر را کاهش می دهد.

در حال پخش: Gran Turismo 7 در دست بررسی است

در حالی که بسیاری از بررسی‌های منفی در طول مدت زمان توقف طولانی منتشر شدند، که Polyphony Digital آن را به یک مشکل «نادر» هنگام راه‌اندازی PS4 و PS5 نسبت می‌دهد، بررسی‌های منفی پس از بازگشت سرورهای بازی به صورت آنلاین ادامه یافت.

یکی از بزرگترین شکایات مربوط به هزینه وسایل نقلیه پریمیوم بازی است که در ویترین های دیجیتال بازی می چرخند به گونه ای که بازیکنان می گویند هزینه های خرد تراکنش ها را تشویق می کند. توسعه دهنده Polyphony Digital حتی به ظاهر کسب این وسایل نقلیه را از طریق بازی منظم دشوار کرده است و سودی را که بازیکنان از برنده شدن در آهنگ های خاص دریافت می کنند، کاهش می دهد.

بنیانگذار سری Kazunori Yamauchi در بیانیه ای که پس از بازگشت بازی از دوره پشتیبانی طولانی منتشر شد، از قیمت وسایل نقلیه بازی دفاع کرد. یامائوچی نوشت: “من دوست دارم مصرف کنندگان از بسیاری از اتومبیل ها و مسابقات حتی بدون تراکنش های کوچک لذت ببرند.” “در عین حال، قیمت گذاری خودرو عنصر مهمی است که ارزش و کمیاب بودن آنها را نشان می دهد، بنابراین فکر می کنم مهم است که به قیمت های جهانی مربوط باشد.”

اگرچه سازنده قول داده است که رویدادهای آینده و محتوای آینده این مشکل را “به طور سازنده” حل خواهد کرد، بازیکنان هنوز از نحوه عملکرد بازی از آخرین پچ راضی نیستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.