منو سایت

Gotham Knights ممکن است برای کنسول های نسل هشتمی عرضه نشود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights ممکن است برای کنسول های نسل هشتمی عرضه نشود

بازی Gotham Knights این یکی از موردانتظارترین عناوین امسال است که قرار بود سال گذشته به بازار بیاید و مشکلات ناشی از بیماری همه گیر روی تولید بازی تاثیر گذاشته است. تاریخ انتشار Gotham Knights اعلام شده است و می دانیم که در 25 اکتبر می توانیم نقش شخصیت های مهمی مانند نایت وینگ، رابین و بت گرل را بپذیریم. با نزدیک شدن به زمان انتشار نهایی، مراحل رده بندی سنی آغاز شده و به نظر می رسد که نسخه نسل هشتمی این بازی عرضه نخواهد شد.

به گزارش پارسی گیم رده بندی سنی شوالیه های گاتهام در تایوان ساخته شده و شاهد رتبه بندی PG-15 به معنای بازی خشونت هستیم. آنچه در این رده بندی سنی عجیب به نظر می رسد; عدم وجود نام کنسول های نسل هشتمی مانند پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ذکر شده و تنها نام کنسول های جدید درج شده است. همین موضوع باعث شد تا زمانی که این بازی برای نسل هشتم عرضه شد، اعلام شود که این بازی برای نسل هشتم عرضه نخواهد شد.

Gotham Knights PlayStation $

شوالیه های گاتهام امسال اکران خواهند شد

برخی معتقدند که این ممکن است اولین شواهد دال بر تغییر در پلتفرم Gotham Knights باشد. برادران وارنر آنها ممکن است تصمیم گرفته باشند که بازی را به طور انحصاری برای نسل بعدی پس از تاخیر در بازی منتشر کنند. پایبندی به کنسول‌های قدیمی‌تر مانند پلی‌استیشن 4 توسعه را محدود می‌کند و استودیو نمی‌تواند آنچه را که قصد دارد پیاده‌سازی کند. اگر استودیو چنین تصمیمی بگیرد، تعداد بازیکنان نهایی کمتر از حد انتظار خواهد بود.

از سوی دیگر، رده سنی تایوان منبع قابل اعتمادی برای رد نسخه نسل هشتمی شوالیه های گاتهام نیست. در واقع این امکان وجود دارد که دو نسخه از بازی ساخته شده باشد و این دو نسخه جداگانه در نظر گرفته شده باشند. معمولا نسخه های مختلف هر بازی به صورت جداگانه در نظر گرفته شده و در نهایت نتیجه اعلام می شود. در حالی که برادران وارنر به طور رسمی اعلام نکرده است که Gotham Knights برای نسل قبلی عرضه نخواهد شد. نمی توان به این شایعات اعتماد کرد.

Gotham Knights ممکن است برای کنسول های نسل هشتمی عرضه نشود

تریلری از داستان شوالیه های گاتهام منتشر شد

اطلاعات جدیدی از Gotham Knights در ماه های آینده و قبل از انتشار آن منتشر می شود و در نهایت می توانیم شاهد گیم پلی و ویژگی های مختلف باشیم. به نظر می رسد Summer Game Fest زمان خوبی برای نمایش بخش های بیشتری از بازی باشد. شوالیه های گاتهام داستان شخصیت های دیگری مانند رابین و نایتینگ را روایت می کند که پس از بتمن به کاوش در جهان می پردازند و بازی چند نفره خواهد بود. توسعه این بازی بدون شک مشکلاتی داشت که منجر به تاخیر شد. اما این مشکلات ممکن است به قیمت حذف پلتفرم های نسل هشتمی تمام شده باشد.

منبع: GameRant