منو سایت

Gotham Knights با تاریخ انتشار اکتبر از سایه بیرون می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights با تاریخ انتشار اکتبر از سایه بیرون می آید

Gotham Knights با تاریخ انتشار اکتبر از سایه بیرون می آید

توسعه دهنده Gotham Knights Warner Bros. مونترال دارد تاریخ صدور جدید برای بازی اکشن آینده خود که شامل خانواده بتمن واچ است، زیرا این بازی اکنون در 25 اکتبر سال جاری منتشر خواهد شد. به گفته سازنده، Gotham Knights که ابتدا قرار بود در اواخر سال 2021 راه اندازی شود، به دلیل نیاز به زمان توسعه بیشتر به تعویق افتاده است.

ما به بازی زمان بیشتری می دهیم تا بهترین تجربه ممکن را برای بازیکنان فراهم کنیم. برادران وارنر گفت: ما مشتاقانه منتظر نمایش بازی های بیشتری در ماه های آینده هستیم. در بیانیه ای تقریبا یک سال پیش.

در حال پخش: گاتهام نایتز: هر آنچه که تاکنون می دانیم

اگر آن را فراموش کرده اید، اکشن شوالیه های گاتهام در دنیایی اتفاق می افتد که بروس وین در آن بسیار است. زیاد مرده، گاتهام را در برابر باندهای جنایتکار مختلف، ابرشرورها و جوامع مخفی در مورد جغدها آسیب پذیر می کند، که شوالیه تاریکی آنها را تحت کنترل داشت. خوشبختانه، نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابین و رد هود تحت‌حمایت‌های او برای دفاع از شهر قدم برداشتند.

این یک بازی جهان باز است، این تنها عنوان مرتبط با DC نیست که در حال توسعه است، زیرا Batman: Arkham Knight Rocksteady نیز در حال کار بر روی Suicide Squad: Kill the Justice League است.

اگرچه این بازی که شامل ابر جنایتکاران بدنام DC است، در حال حاضر برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی شده است، اما گزارش هایی مبنی بر به تعویق افتادن آن تا سال 2023 وجود دارد. در اخبار بیشتر در مورد بتمن، آخرین تجسم یک صلیبی شنل در حال پاکسازی است. خوب در دفتر جعبه وب سایت ARG به ظاهر در مورد داستان دنباله آزار دهنده است، که امیدواریم برخی از شرورهای ناشناخته بتمن را بررسی کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.