منو سایت

God of War: Ragnarok یک قدم به عرضه نزدیک تر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God of War: Ragnarok یک قدم به عرضه نزدیک تر است

God of War: Ragnarok یک قدم به عرضه نزدیک تر است

بازی God of War: Ragnarok برای عرضه در یک کشور رتبه بندی شده است، که نشان می دهد بازی اکشن مورد انتظار همچنان در راه است تا اواخر امسال عرضه شود.

نیبل در توییتر متوجه امتیاز هیئت رتبه بندی کره ای برای راگناروک شد. این شامل هیچ اطلاعاتی در مورد بازی نیست، اما دریافت امتیاز نشان می دهد که بازی در توسعه خود پیشرفته است. این بازی هنوز در ایالات متحده توسط ESRB رتبه بندی نشده است، اما برای اولین بار رتبه بندی در کشورهای دیگر غیر معمول نیست، همانطور که در مورد نسخه نهایی Mafia II، در میان دیگران، اتفاق افتاد.

God of War: Ragnarok در ابتدا قرار بود در سال 2021 اکران شود، اما کریستوفر جاج بازیگر کریتوس دچار آسیب دیدگی شد که تولید را به تاخیر انداخت. این بازی در سال جاری برای PS4 و PS5 آماده انتشار است، البته هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. این بازی امسال با رقابت کمتری در مسابقه دور اول روبرو خواهد شد، زیرا مایکروسافت و استارفیلد بتسدا به سال 2023 موکول شده است.

برخی از مردم هنوز بر این باورند که Ragnarok تا سال 2023 به تعویق خواهد افتاد، اما کارگردان انیمیشن بازی اوایل امسال گفت که Ragnarok همچنان در برنامه زمان بندی شده برای عرضه در سال 2022 باقی مانده است. توسعه دهنده Corey Barlog اوایل امسال یک به روز رسانی را به Raganrok ارائه کرد و گفت که همه اعضای تیم ” وارونه، سخت کار می کنم» روی پروژه.

بارلوگ گفت: “ما کمال گرا هستیم.” وی افزود که امیدوار است هر چه زودتر به روز رسانی ها و بینش های بیشتری را در مورد راگناروک به اشتراک بگذارد. “ما نمی خواهیم هیچ یک از این ها را حفظ کنیم. پس لطفاً محکم دست بگیرید – بدانید که چیز جالبی در راه است.”

برای اطلاعات بیشتر، خلاصه GameSpot را از همه چیزهایی که در مورد God of War Ragnarok می دانیم، ببینید که آخرین ورودی در حماسه نروژی God of War است.

در خبری دیگر، سونی اخیراً اعلام کرده است که God of War از سال 2018 تاکنون 971000 واحد جابه‌جا کرده است و تا مارس 2022 به درآمد 26.2 میلیون دلاری پی‌سی دست یافته است. برای اطلاعات بیشتر، آنچه را که امیدواریم از PlayStation Not-E3 امسال ببینیم، ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.