منو سایت

God of War Ragnarok یک قدم به رهایی نزدیکتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God of War Ragnarok یک قدم به رهایی نزدیکتر است

طبقه بندی سنی خدای جنگ راگناروک این بازی ویدیویی که در کره جنوبی ساخته شده است، پس از دریافت رتبه بندی سنی بزرگسالان (18 سال) یک قدم به راه اندازی نزدیک تر است. بازی God of War بازی Regnarok مدتی پیش در عربستان سعودی رتبه بندی شد و این بازی در اواخر سال 2022 معرفی شد. کمیته ارزیابی سن کره جنوبی محتوای بازی را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که خشونت بیش از حد برای کودکان مناسب نیست و فقط افراد بالای سن مناسب نیستند. 18 آنها می توانند ادامه تاریخ کرت را تجربه کنند.

به گزارش پارسی گیم، دریافت رتبه در کره جنوبی به این معنی است که انتشار God of War Ragnarok در روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد. سونی هنوز تاریخ نهایی را تعیین نکرده است و یکی از توسعه دهندگان قول داده است که بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد. این تاریخ ممکن است در اوایل سال 2023 تغییر کند. برای مثال، در نوامبر 2021، Horizon Forbiden West گواهی رده بندی Sun را دریافت کرد. در کره جنوبی؛ اما بازی به مدت سه ماه به تعویق افتاد و در نهایت در فوریه 2022 شاهد انتشار آن بودیم.

رده بندی سنی بازی God of War Ragnarok

رده بندی سنی بازی God of War Ragnarok

کمیته ارزیابی سرگرمی کره جنوبی یک مرد 18 ساله را برای خشونت بیش از حد و واقع بینانه مانند چاقو زدن و خون نشان دادن در جنگ انتخاب کرده است. در دیالوگ های بازی نیز کلمات نامناسب برای بزرگسالان وجود دارد که اصلا مناسب کودکان نیست. دلیل دیگر تجربه مستقیم روان است. کمیسیون در توضیح می نویسد که شخصیت های بازی در حال نوشیدن الکل در میخانه ها دیده می شوند و تماشای چنین صحنه ای برای کودکان مناسب نیست.

کوری بارلوگ، کارگردان God of War ماه گذشته ویدیوی کوتاهی منتشر کرد و از طرفداران برای حمایت آنها تشکر کرد و از آنها خواست که صبور باشند. در این ویدئو، او گفت که توسعه دهندگان سخت کار می کنند و به دلیل اینکه کمال گرا هستند. در حال حاضر امکان نمایش بازی وجود ندارد. این شایعات طرفداران بازی را نگران عرضه God of War Ragnarok در سال جاری میلادی کرده است. کارگردان تیم انیمیشن در پاسخ به نگرانی ها گفت: رگناروک امسال می آید.

تصویر جدیدی از بازی Regnarok God of War منتشر شده است که دسترسی و ویژگی های ویژه افراد دارای معلولیت را نشان می دهد. کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که گرافیک بازی God of War Ragnarok نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. تاریخ انتشار بازی Regnavark God of War در حال حاضر مشخص نیست و ما منتظر PlayStation Shockis جدید هستیم.

منبع: VGC