منو سایت

God of War Ragnarok امسال منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God of War Ragnarok امسال منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یکی از اعضای استودیو در سانتا مونیکا تایید کرده است که عرضه بازی God of War Ragnarok در سال جاری انجام خواهد شد.

حدود چهار سال از زمانی که استودیو سانتا مونیکا سریال God of War را به God of War تبدیل کرد می گذرد. این اثر با اجرای عالی خود در زمینه هایی مانند تاریخ، ویژگی ها و بهره برداری از اساطیر اسکاندیناوی به تجربه ای بی نظیر تبدیل شده است. فروش 19.5 میلیون نسخه و امتیاز 94 نشان از محبوبیت او در بین مخاطبان و منتقدان دارد.

داستان God of War با کریت و آترئوس که آغاز پایان جهان را رقم زدند به پایان رسید. حال در ادامه این نمایش خدای جنگ رگناروک شاهد نبرد آن ها با اسیران خواهیم بود. سونی و استودیو سانتا مونیکا بارها اعلام کرده اند که انتشار God of War Ragnarok برای امسال برنامه ریزی شده است. با این حال، بسیاری از مردم شک دارند.

به همین دلیل برونو ولاسکز، مدیر استودیوی انیمیشن سانتا مونیکا با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که بازی God of War Regnarok قطعا امسال عرضه خواهد شد. وقتی کاربری از برونو ولاسکز خواست تا «اطمینان دهد» که بازی God of War Ragnarok امسال منتشر خواهد شد، او با یک جمله ساده پاسخ داد. او در توییتی نوشت: «راگناروک امسال منتشر خواهد شد.

چندی پیش کوری بارلوگ، مدیر نوآوری God of War Regnarok، ویدئویی را به مناسبت چهارمین سالگرد بازی God of War منتشر کرد. در این ویدئو، او گفت که تیم سازنده God Ragnarok روی کار متمرکز شده اند و اعضای آن “سخت کار می کنند”. به گفته کوری بارلوگ، این امر مانع از انتشار بسیاری از اطلاعات شده است.

خدای جنگ راگناروک خدای جنگ راگناروک

آخرین مقصد خدای جنگ راگناروک کریتوس در اساطیر نورس

راگناروک، کارگردان خلاق God of War در این ویدئو گفت: ما کمال گرا هستیم. همه اعضا برنامه بازی را به سطح سه ارتقا می دهند. در حال حاضر خیلی چیزهای مختلف در حال رخ دادن است که ای کاش می توانستم آنها را با شما به اشتراک بگذارم. اما این موارد برای نمایش آماده نیستند. “به شما اطمینان می دهم که به محض اینکه چیزی برای نشان دادن داشته باشیم، آن را با شما در میان می گذاریم.

اولین تریلر بازی God of War Ragnarok در نمایشگاه PlayStation Showcase نمایش داده شد. در طول این رویداد، تایید شد که جنگ گادفار رگناروک آخرین ماجراجویی کرت در اساطیر نورس است. این موضوع باعث شد کوری بارلوگ، کارگردان God of War نظر بدهد. وی گفت: دلایل مختلفی وجود دارد. به نظر من مهمترین آنها زمان است. ساخت اولین بازی پنج سال طول کشید. نمی‌دانم ساخت بازی دوم چقدر طول می‌کشد، اما حدس می‌زنم این زمان طول بکشد. ساخت بازی سوم به این معنی است که حدود 15 سال طول می کشد تا یک داستان روایت شود. “فکر می کنم زمان زیادی است.”

نظر شما در مورد اعتماد برونو ولاسکز به انتشار God of War Ragnarok در سال جاری چیست؟ آیا شک دارید که این اتفاق بیفتد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer