منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • God of War Ragnarok احتمالاً جدیدترین انحصاری برای پلی استیشن 4 است

God of War Ragnarok احتمالاً جدیدترین انحصاری برای پلی استیشن 4 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God of War Ragnarok احتمالاً جدیدترین انحصاری برای پلی استیشن 4 است

بسیاری از دارندگان PS4 مشتاقانه منتظر انتشار Godfar Regnarok هستند. طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی God of War Ragnarok احتمالا آخرین اثری خواهد بود که به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن 4 عرضه می شود.

هشتمین بازی از سری God of War در سال 2018 با نام God of War منتشر شد. این کار اثر راه اندازی مجدد مجموعه مذکور را داشته و تغییرات متعددی را ایجاد کرده است. تغییرات شامل تغییر به اسکاندیناوی، تغییر زاویه دوربین و استفاده از سلاح های جدید است. در پایان گادفار، کریتوس و آترئوس را دیدیم که راهی رگناروک شدند. حال استودیو سانتا مونیکا در قالب God of War Ragnarok قصد دارد پایان دنیا را به تصویر بکشد.

God of War Regnarok امسال برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. با توجه به عمر PS4 و عرضه PS5، این احتمال وجود دارد که سونی در آینده نزدیک پشتیبانی از پلی استیشن 4 را متوقف کند. به هر حال، God of War Ragnarok آخرین اثر انحصاری کنسول نسل هشتمی پلی استیشن است.

انتشار نسخه پلی استیشن 4 بازی Horizon Forbidden West و God of War Ragnarok بسیاری از گیمرها را به این فکر واداشت که این کنسول هنوز تمام نشده است. اما با توجه به بازی های معرفی شده، اگر می خواهید بازی های انحصاری بعدی پلی استیشن را امتحان کنید، باید یک کنسول برای پلی استیشن 5 خریداری کنید.

هنوز نسخه پلی استیشن 4 برای هیچ یک از بازی های انحصاری پلی استیشن که در سال های آینده عرضه می شوند تایید نشده است. به عنوان مثال می توان به Wolverine، Spider-Man 2 و Final Fantasy XVI اشاره کرد که تنها در اختیار کاربران پلی استیشن 5 قرار خواهند گرفت، بر این اساس می توان از God of War Ragnarok به عنوان آخرین نسخه انحصاری منتشر شده بر روی پلی استیشن 4 علاوه بر PS5 نام برد. کنسول.

خدای جنگ راگناروک خدای جنگ راگناروک

God of War Ragnarok آخرین ماجراجویی کرت در اسکاندیناوی است

بدون شک قطع پشتیبانی از کنسول پلی استیشن 4 مورد استقبال بسیاری از کاربران این کنسول قرار نخواهد گرفت. اما حقیقت این است که با عرضه Godfar Regnarok بر روی کنسول نسل هشتمی سونی، روند پشتیبانی دو ساله این پلتفرم پس از عرضه پلی استیشن 5 به پایان می رسد، شاید فکر کنید سونی فروش کنسول PS5 را افزایش خواهد داد. اما این راه حل ابعاد گسترده تر و متفاوت تری دارد.

عرضه انحصاری بازی های مختلف برای کنسول پلی استیشن 5 دارای چندین مزیت است. موتورهای بازی اکنون برای کار بین نسلی بهینه شده اند. اما با عرضه پلی استیشن 4، توسعه دهندگان می توانند روی ساخت نسخه PS5 تمرکز کنند. این باعث می شود تا قدرت بالای کنسول پلی استیشن نسل نهم به چشم بیاید و بازی هایی با جلوه های بصری جذاب و مشکلات کمتر بسازد. اگرچه سونی آن را به طور رسمی معرفی نکرده است، اما به نظر می رسد زمان خداحافظی با PS4 فرا رسیده است.

نظر شما در مورد ارائه God of War Ragnarok به عنوان جدیدترین انحصاری پلی استیشن 4 چیست؟ آیا این باعث می شود که پلی استیشن 5 را انتخاب کنید؟ آیا فکر می کنید کنسول PS4 هنوز می تواند برای چند سال دیگر نگهداری شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers