منو سایت

Ghost of Tsushima 2 احتمالاً در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ghost of Tsushima 2 احتمالاً در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Sucker Punch با انتشار یک آگهی استخدام، ساخت Ghost of Tsushima 2 را اعلام کرده است.

Ghost of Tsushima یکی از مهم ترین و موفق ترین آثار پلتفرم پلی استیشن است. این اثر به دلیل جلوه های بصری خیره کننده، طراحی هنری منحصر به فرد، تاریخ جذاب و مبارزات هیجان انگیزش به عنوان اثری موفق و تحسین برانگیز شناخته می شود. Ghost of Sushima داستان دوره ای از تاریخ ژاپن را روایت می کند که مغول ها به این کشور حمله کردند. بازیکنان سامورایی به نام جین ساکای باید از جزیره سوشیما در برابر مغول ها دفاع کنند. تعداد زیادی از نقاط قوت Ghost of Tsushima هشت میلیون نسخه فروخته است. علاوه بر این، منتقدان آن را شایسته ارزیابی 87 (نسخه پلی استیشن 5) می دانند. در میان جوایز Ghost F. Sushima بهترین بازیکن سال و بهترین کارگردان در The Game Awards 2020 هستند.

با توجه به موفقیت Ghost F. Sushima، توسعه سونی منطقی است. بر این اساس، این شرکت در حال اقتباس از این فیلم است. علاوه بر این، استودیوی Soccer Punch یک بخش چندنفره از Legends را در اختیار بازیکنان قرار داده است. بسته الحاقی تاریخچه جزیره Iki یکی دیگر از محتوای پس از انتشار Ghost of Sushima است. با این حال، دنباله Ghost of Sushima هنوز اعلام نشده است. استودیو Sucker Punch قبلاً یک آگهی استخدام منتشر کرده است که بر اساس آن Ghost of Tsushima 2 ساخته شده است.

سونی همیشه به استودیوهای پلی استیشن فضا و زمان برای ساخت پروژه های مختلف می دهد. بنابراین ممکن است تا مدت ها خبری از Ghost of Sushima 2 نباشد، حتی ممکن است استودیو ساکر پانچ مدتی این اثر را رها کند و روی پروژه دیگری کار کند. با این حال، استودیو SoccerPunch در وب سایت خود اعلام کرد که به دنبال استخدام یک طراح ارشد کمپین و طراح کمپین فنی است. پیش نیاز این دو موقعیت، تجربه Ghost of Tsushima و درک کافی از سیستم های اساسی این اثر است. افرادی که در این پست ها استخدام خواهند شد، وظایفی مانند ارائه نمونه اولیه، صیقل دادن نبردها و متعادل کردن دشمنان و توانایی های بازیکن را بر عهده خواهند داشت.

روح سوشیما 2

Ghost of Tsushima 2 احتمالاً در انحصار PS5 خواهد بود

اگرچه آگهی‌های شغلی Sucker Punch به طور کامل از توسعه Ghost of Tsushima 2 پشتیبانی نمی‌کند، استودیو در تلاش است تا سیستم‌های بازی Ghost of Sushima را گسترش دهد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. به همین دلیل تنها می توان در مورد بازی بعدی استودیو ساکر پانچ حدس و گمان زد.

در صورت تایید خبر Ghost of Tsushima 2 احتمالا تنها بر روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.استفاده از قدرت کنسول PS5 باعث می شود تا جلوه های بصری بازی Ghost F. Sushima بیش از حد چشم نواز باشد. در حال حاضر، Ghost of Sushima در کنسول پلی استیشن 4 می تواند برای مدت طولانی نظر شما را جلب کند.

نظر شما در مورد امکان اجرای Ghost of Tsushima 2 چیست؟ آیا از این استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Playstation Lifestyle