منو سایت

Genshin Impact – The Chasm World Quest Millennial Mountains

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact - The Chasm World Quest Millennial Mountains

یکی از جست‌وجوی‌های جهانی طولانی‌تر Genshin Impact، اما نه به اندازه Chasm Delvers، زنجیره ماموریت Millennial Mountains است. شما تمام زمین های بالای زمین The Chasm را طی خواهید کرد و حتی به جستجوی مرتبط با شکارچیان گنج خواهید پرداخت. لطفاً برای لیست کامل جوایز موجود در پایان زنجیره ماموریت، انتهای مقاله را ببینید. با این حال، در اینجا نحوه یافتن تمام مکان‌های هدایای تشریفاتی لازم برای تکمیل مأموریت کوه‌های هزاره آمده است.

چگونه قفل را باز کنیم

با وانگ که در مقابل یک محراب تشریفاتی ایستاده است صحبت کنید. سپس به شما می‌گوید که شش شیء را پیدا کنید: گل دوچشمی، پر آسمانی، ساعت آفتابی اعصار، جام شهرداری، کلاه ایمنی و نیزه جنگجو. مکان کلی هر کدام را از طریق یک تصویر به شما می دهد. شما باید تصاویر را به مکان های روی نقشه The Chasm نگاشت کنید و سپس به هر منطقه بروید تا مصنوعات مربوطه را بازیابی کنید.

در حال پخش: تریلر خلاصه ای از شخصیت های Genshin Impact Kamisato Ayato

مکان وانگ با رنگ قرمز محصور شده است
مکان وانگ با رنگ قرمز محصور شده است

محل قرارگیری آثار باستانی

گل آینده نگری

گل دوچشمی در صخره سینابار قرار دارد. به بالای صخره بروید و سه گل را پیدا کنید که شبیه Qingxin هستند. در کنار آنها مردی به نام تانگ وچو قرار خواهد گرفت. هر سه گل را انتخاب کنید و یکی از آنها گل دوراندیشی خواهد بود. (این همچنین پس از شکست دادن تانگ وچو، یک تلاش دیگر را آغاز می کند. برای تکمیل کوه های هزاره مجبور نیستید و مجبور نیستید آن را کامل کنید.)

آلبوم عکس

گل دوچشمی: اشاره، مکان، مکان نمای نزدیک

پر آسمان

Skyfeather نزدیک به قله گلیز است. یک بار دیگر به بالای صخره صعود کنید تا سه گل Qingxin را در اطراف یک ستون پیدا کنید. Skyfeather بر روی زمین در نزدیکی گل های Qingxin قرار خواهد گرفت.

آلبوم عکس

Skyfeather: اشاره، مکان، نمای نزدیک از مکان

ساعت آفتابی قرن ها

ساعت آفتابی در Fuao Vale قرار دارد. با نزدیک شدن به ساختار مرتفعی که در اشاره تصویری که وانگ به شما نشان داده است، یک شکارچی گنج را خواهید دید که روی یک میز پایین خمیده است. او را شکست دهید و وسایل را روی میز ببرید. یکی از آنها ساعت آفتابی خواهد بود.

آلبوم عکس

ساعت آفتابی قرن ها: اشاره، مکان، نمای نزدیک از محل

هلم از Warding

آسان است: این خانه متروکه درست در کنار وانگ است. بدون نیاز به دوربری به داخل بروید و سیلی را دنبال کنید، که بسیار راحت شما را به پایین ترین سطح می برد. در سطح پایین، لوله قرمز رنگ را منفجر کنید تا یک محفظه پنهان روی زمین نمایان شود. کلاه ایمنی اینجاست.

آلبوم عکس

Helm of Warding: یک اشاره، یک نمای نزدیک از مکان

نیزه جنگجو

اگر مخالف وانگ هستید، مستقیماً به سمت راست و بالای صخره خواهد بود. وقتی به قله بالا رفتید، کپی مورد نظر را خواهید دید.

آلبوم عکس

نیزه جنگجو: اشاره، مکان، نمای نزدیک از محل

جام شهرداری

Cup of Commons با یک جستجوی فرعی ضروری به نام نفوذهای کشف نشده همراه است. برای باز کردن قفل پادکست، به مکان پیشنهادی وانگ بروید. این محل اقامتگاه گنج یاب در پایین کوه گلیز است. پس از شکست دادن دشمنان در آنجا، رهبر فاش می کند که Milelit که به شکل Yanbao مبدل شده بود، مبدل شده است. او از شما کمک خواهد کرد تا اردوگاه های شکارچیان گنج در دره لومبرپیک را پاکسازی کند. به هر یک از کمپ های لیست شده بروید و دشمنان را نابود کنید. سپس با دو رئیس جداگانه شکارچی گنج روبرو خواهید شد که کمی انعطاف پذیرتر از زیردستان خود هستند. DPS آنها را پایین بیاورید و در نهایت یک صندوق گرانبها بدست خواهید آورد. برای دریافت جام شهرداری، در کنار جوایز دیگر، آن را باز کنید.

آلبوم عکس

جام شهرداری: اشاره، موقعیت مکانی، نمای نزدیک محل، آخرین صندوقچه

آخرین مراحل

اکنون، با هر شش مصنوع، به وانگ برگردید و اقلام موجود در مجسمه تشریفاتی را پیشنهاد دهید. یک ترک کوچک در کناره باز می شود. برای یافتن یک صندوقچه لوکس و پنج اثر باستانی Tenacity of the Millelith به پایین بپرید. همه آنها دارای کیفیت چهار ستاره خواهند بود و به شرح زیر هستند: گل قدردانی، قلم نظامی تشریفاتی، گردهمایی زمان Orihaltsev، دادگاه وعده نجیب و کلاه باستانی ژنرال.

صندوقچه لوکس و جوایز دیگر از ماموریت کوه های هزاره
صندوقچه لوکس و جوایز دیگر از ماموریت کوه های هزاره

جوایز جستجوی کوه های هزاره

 • 40 Primogems
 • 30K دریا
 • 3 کتاب شوخ طبعی قهرمان
 • 6 سنگ معدن تقویت عرفانی
 • 350 امتیاز ماجراجویی
 • دستاورد Milelite هرگز جابجا نخواهد شد – 5 Primogems

جوایز ماموریت برای نفوذهای کشف نشده

 • 30 Primogems
 • دریای 40K
 • 3 کتاب شوخ طبعی قهرمان
 • 250 امتیاز ماجراجویی
 • دستاورد براوو، Stirlitz – 5 Primogems

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.