منو سایت

Genshin Impact – The Chasm World Quest. راهنمای کمک به تیره شدن قارچ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact - The Chasm World Quest. راهنمای کمک به تیره شدن قارچ

به مسابقه کمی ترسناک قارچ World Quest در جدیدترین منطقه Genshin Impact، The Chasm خوش آمدید. عنوان رسمی آن Dimming Mushroom’s Call for Help است.

چگونه قفل را باز کنیم

این ماموریت به طور خودکار در لیست ماموریت های شما ظاهر می شود وقتی به “منطقه قارچ” که رسماً به عنوان تنگ های درخشان شناخته می شود، ظاهر می شود. همانطور که از کنار یک قارچ بلند با شکوه می گذرید، صدای مرموز شما را صدا می کند. مکان مشخص شده بر روی نقشه خود را دنبال کنید و متوجه خواهید شد که با یک قارچ بزرگ “از سرزمینی دیگر” به نام Xamaran صحبت می کنید.

او از شما می خواهد که به او انرژی بدهید، که می توانید با استفاده از Lumenstone Adjuvant خود انجام دهید. پس از تشکر، او شما را به ماموریت می فرستد تا به برادرانتان انرژی بدهید. به پنج مکان مشخص شده روی کارت خود بروید و آنها را با کمک خود بارگیری مجدد کنید. خوب است که یک کمکی در سطح نسبتاً سطحی در اینجا داشته باشید – حداقل به سطح 4 نیاز دارید – و منابع زیادی برای شارژ مجدد در این نزدیکی وجود دارد.

مکان قارچ زاماران
مکان قارچ زاماران

یافتن منبع انرژی مضر

درخواست های پادشاه قارچ ها تمام نشده است. سپس آیتم برکات حکمت را به شما می دهد و سپس به شما دستور می دهد که جریان آب را دنبال کنید و “منبع انرژی کثیف” را بیابید. برخلاف ماموریت معمولی، این بار مکان روی نقشه شما علامت گذاری نشده است – بنابراین اگر در تلاش برای یافتن منبع هستید، تصویر زیر نشان می دهد که کجاست.

منبع انرژی کثیف برای استفاده از نعمت های خرد
منبع انرژی کثیف برای استفاده از نعمت های خرد

وقتی پیمون چیزی شبیه این را فریاد زد، متوجه می‌شوید که به منبع رسیده‌اید. و لکه ای از فساد را می بینی. ابتدا دشمنانی را که از منبع محافظت می کنند شکست دهید – جادوگران از آب، pyro و electro abyss. برای شکستن سپر جادوگران به سه عنصر مختلف نیاز دارید، بنابراین توصیه می‌کنم برای این کار یک تیم عنصری متنوع از سراسر جهان داشته باشید. هنگامی که آنها را شکست دهید، یک صندوق گرانبها دریافت خواهید کرد.

گل را با کمک لومنستون خود تمیز کنید و سپس از آیتم Blessings of Wisdom در مورد فساد استفاده کنید. وقتی کارتان تمام شد، به Mushroom King برگردید تا نتایج خود را گزارش دهید. این ماموریت کمک به Dimming Mushroom را تکمیل می کند.

جوایز ماموریت:

  • 40 Primogems
  • 30K دریا
  • 300 امتیاز ماجراجویی
  • 3 کتاب Hero’s Wit Exp
  • 3 سنگ معدن عرفانی برای بهبود
  • دستاورد: قارچی که بیش از حد می خواهد – 5 Primogems

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.