منو سایت

Genshin Impact Archon Quest – Requiem of The Echoing Depths Guide

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact Archon Quest - Requiem of The Echoing Depths Guide

Archon Quest Genshin Impact شامل Dainsleif و یک منطقه زیرزمینی جدید به نام The Chasm است. برای شروع Requiem of The Echoing Depths، بازیکنان باید به رتبه Adventure 28 رسیده باشند و Archon Quest: A New Star Approaches را تکمیل کرده باشند. World Quest Surreptitive Seven-Star Seal Sundering نیز باید برای رفتن به زیرزمین در The Chasm تکمیل شود.

Requiem of The Echoing Depths بلافاصله در لیست ماموریت های شما ظاهر می شود. او ابتدا شما را به کاترین در Liyue می برد و سپس شما را به The Chasm هدایت می کند. ساده ترین راه برای ورود به The Chasm این است که مسیر روشنی را در آن انتخاب کنید. مثل من نباشید – من سعی کردم از کوه های بسیار شیب دار اطراف Abyss بالا بروم قبل از اینکه بفهمم یک مسیر کاملا صاف وجود دارد که ما را به ورودی Abyss هدایت می کند.

در حال پخش: تریلر خلاصه ای از شخصیت های Genshin Impact Kamisato Ayato

Yuehui در کمپ معدن، هدف بعدی Archon Quest را به شما می دهد، Enter The Chasm: Underground Mines. با این حال، قبل از اینکه بتوانید غارشناسی را تمرین کنید، ابتدا باید یک جستجوی جهانی به نام The Chasm Delvers را تکمیل کنید. این شامل سه بخش است: مهر مخفی با هفت ستاره، پرتگاه Spelunkers و قطعات سنگ های آسمانی. از آنجایی که این یک راهنما است، در زیر اسپویلرهای کوچکی برای خط داستانی Archon Quest وجود دارد.

ورودی The Chasm مسیری است که با رنگ قرمز مشخص شده است.
ورودی The Chasm مسیری است که با رنگ قرمز مشخص شده است.

The Chasm Delvers: The Secret Seal with Seven Stars

با Muning و Zhiqiong صحبت کنید. سپس به شما این وظیفه داده می شود که به انبار برسید، شکارچیان گنج را شکست دهید و با یک لومن استون از آنجا دور شوید. Lumenstone مکانیک بسیار مهمی در The Chasm است و زمانی که در زیر زمین باشید بیشتر در مورد آن خواهید آموخت.

بازگشت به Zhiqiong. این به هدف بعدی شما نزدیک است: حل پازل کلید بستر. درک آنها آسان است. به سنگ معدن درخشان Geo ضربه بزنید و سپس به ساختار سنگی قفس مانند نزدیک شوید. پس از تماس با سنگ معدن درخشان Geo روشن می شود. همین کار را با ساختار سلول مانند دیگر انجام دهید.

هنگامی که هر دو روشن شدند، به شما دستور داده می شود که به ساختارهای سنگی سلول مانند ضربه بزنید. این کار را انجام دهید و متوجه خواهید شد که آنها پرتابه های کوچکی را ساطع می کنند که به سنگ برخورد می کند. ضربه زدن به سازه ها را تا باز شدن قفل پایه ادامه دهید. سپس با سه پازل کلیدی دیگر بر روی سطح The Chasm لود خواهید شد. همه آنها روند مشابهی را برای یافتن سنگ معدن و آوردن آنها به سازه های سنگی دنبال می کنند.

پازل کلید بستر
پازل کلید بستر

The Chasm Delvers: Chasm Spelunkers

در اینجا شما در نهایت به سیاه چال The Chasm دسترسی پیدا می کنید و در اینجا NPC Jinwu شما را با مکانیک Lumenstone به نام Lumenstone Adjuvant آشنا می کند.

گیم پلی اصلی پشت Lumenstone Adjuvant، زمانی که مجهز باشد، این است که می تواند مناطقی از نشت های بنفش و سیاه در Chasm را پاک کند. برای بالا بردن سطح کمکی خود، باید Lumenstones، Oculis شناور درخشانی را جمع آوری کنید که شبیه یک نسخه آبی رنگ قرمز Crimson Ahates در Dragonspine است. نقشه نشان می دهد که چه زمانی به Lumenstone نزدیک هستید. هنگام پیشروی در ماموریت‌ها و نقشه، می‌خواهید لومن استون‌ها را جمع‌آوری کنید تا در پشت ماموریت‌های خاص به دام نیفتید، زیرا سطح کمکی به اندازه‌ای بالا نیست که گل سرسخت را پاک کند. این نقشه تعاملی Teyvat را برای همه مکان‌های Lumenstone بررسی کنید.

مکان های لومستون
مکان های لومستون

بازگشت به ماموریت The Chasm Delvers: ابتدا به شما وظیفه بازگردانی بخش‌هایی از دفتر خاطرات عمو او داده خواهد شد. این برای شما روی نقشه مشخص می شود، بنابراین فقط به این مکان ها بروید و گزیده هایی از دفترچه خاطرات را بخوانید.

سپس بروید و Zhiqiong را پیدا کنید که دو ماموریت برای شما دارد:

  • اولین تماس میاسمی: این عکسی از چیزهای فسیلی روی دیوار است. همه مکان ها روی نقشه شما مشخص شده اند.

  • ملاقات با افراد جدید … و جلوگیری از برخی راهزنان: همانطور که از نام آن پیداست، یک NPC جدید به نام Toclipho را از دست شکارچیان گنج نجات خواهید داد. سپس با یک توپ روبرو خواهید شد – اما صبر کنید! برای فعال کردن توپ، به گلوله های توپ نیاز دارید که به راحتی در پشت یک انبار بسته قفل شده باشند.

The Chasm Delvers: The Fragments of the Celestial Stone

برای پیدا کردن کلیدها، باز کردن قفل انبار و برداشتن گلوله ها، بروید و Jinwu را پیدا کنید. مکان دو کلید را روی نقشه شما مشخص می کند. اگر افزودنی لومن استون برای پاک کردن گل بنفش نزدیک سیستم تصفیه آب به اندازه کافی تراز نشده باشد، ممکن است لازم باشد قبل از گرفتن هر دو کلید، چند لومن مصرف کنید.

هنگامی که دو کلید را پیدا کردید، به کمپ برگردید و توکلیفو شما را راهنمایی می کند تا سه اسانس ثابت خاص تهیه کنید. نیازی به دوربری از The Chasm نیست – یک میز کار درست در کمپ کنار توکلیفو وجود دارد. برای ایجاد فرمول به قورباغه ها و مواد کور لاپیس نیاز دارید.

سپس به شما هدایت می شود تا راهنمای سیگنال دهی یک وسیله انفجاری ایمن را پیدا کنید. او به شما خواهد گفت که هر چند وقت یکبار باید سه تیر چراغ برق را تنظیم کنید – که وقتی در نقطه روشن روی طاقچه بایستید در فاصله دور روشن می شوند. پست پایین یک نوسان با فرکانس بالا، پست میانی یک نوسان با فرکانس پایین و پست بالا یک نوسان فرکانس پایین است.

پست پایین یک نوسان با فرکانس بالا، پست میانی یک نوسان با فرکانس پایین و پست بالا یک نوسان فرکانس پایین است.
پست پایین یک نوسان با فرکانس بالا، پست میانی یک نوسان با فرکانس پایین و پست بالا یک نوسان فرکانس پایین است.

حالا بالاخره زمان بارگذاری گلوله ها و شلیک به جاده مسدود شده است. در اصل شما تلاش های نامحدودی برای رسیدن به هدف صحیح توپ دارید، اما راه موثر این است که توپ را به سمت راست و بالا ببرید. هنگامی که جاده پاک شد، یک صندوق لوکس به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

از مسیر پایین بروید و به منطقه استون هالز برسید. آخرین قسمت بازی Heavenly Stone’s Debris بارگذاری مجدد چهار سنگ صورتی با کمک Lumenstone Adjuvant است. هر یک از سنگ های صورتی با مخاط بنفش پوشیده شده است و در هر مکان باید با دو تا سه دشمن مبارزه کنید.

کریستال صورتی برای شارژ
کریستال صورتی برای شارژ

Archon Quest Part II: The Tomb of the Guardians

همانطور که Dainsleif را همراهی می کنید، بین صحنه ها با امواج شوالیه های مار سیاه مبارزه خواهید کرد. آنها در انواع Hydro و Cyro موجود هستند، بنابراین مطمئن شوید که تیمی برای رسیدگی به این موارد دارید. سپس جستجو شما را به خرابه های وارونه اتاق زیر شیروانی The Chasm می برد.

Archon Quest، Part III: Memories from Inteyvat

در اینجا Hydro Herald را بشکنید و بدانید که دوقلو شما قصد دارد با استخر چه کاری انجام دهد. همچنین خواهید فهمید که با ناپدید شدن هیلیچرل در آبیس چه اتفاقی می افتد.

قسمت چهارم: شکوه شوالیه های مار سیاه

اکنون زمان آن است که نقشه های دوقلو خود را خنثی کنید. به محلی که استخر است برگردید. پس از برش، وظیفه تخریب چهار دستگاه را خواهید داشت. برای ورود به سیستم و شکست Mages Abyss که از دستگاه ها محافظت می کنند، روی پورتال ها ضربه بزنید. پس از خلاص شدن از شر شارژرها، صحنه قطع نهایی فعال می شود.

ورودی های پورتال
ورودی های پورتال

در اینجا این است: راهنمای بررسی Archon Quest Requiem of The Echoing Depths. اگر هر از گاهی Lumenstone را بگیرید و بیشتر جعبه ها را باز کنید، چهار تا شش ساعت طول می کشد تا تکمیل کنید. البته، اگر روی بدست آوردن تمام لومن‌ها، باز کردن تمام صندوق‌ها و انجام سایر ماموریت‌های جهانی در The Chasm تمرکز کنید، طولانی‌تر خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.