منو سایت

Genshin Impact – راهنمای رئیس مار مخرب

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Genshin Impact - راهنمای رئیس مار مخرب

اگر چیزی است که باید در مورد رئیس جدید Genshin Impact، The Ruin Serpent بدانید، این است که او بسیار در حال حرکت است. خیلی زیاد. برای رسیدن به Ruin Serpent، باید به منطقه زیرزمینی The Chasm دسترسی داشته باشید و ماموریت Surreptitious Seven-Star Seal Sundering باید تکمیل شود. The Ruin Snake 40 زمین قیمت دارد و همچنین آیتم منحصر به فرد Runic Fang را منتشر می کند که احتمالاً ماده Ascension برای شخصیت های آینده خواهد بود. تعدادی مکانیک منحصربفرد برای پاکسازی گل وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که Lumenstone Adjuvant شما هنگام مبارزه با این باس مجهز باشد. هرچه سطح Lumenstone Adjuvant شما بالاتر باشد، این نبرد آسان تر است.

چگونه مار ویران شده را شکست دهیم

 • بیهوش کردن مار ویرانگر: رئیس چهار گودال گل را بیرون می ریزد و در یک نقطه مار خرابه شروع به جذب انرژی از گل می کند. باید به زمانی که این کار را شروع می کنید توجه کنید. اگر حوضچه های گلی را که رئیس در تلاش است با کمک لومن استون خود تصاحب کند تمیز کنید، مار مخرب را بیهوش می کند. چند ثانیه بی حرکتی یک موهبت الهی است و در این مدت می توانید صدمات زیادی به رئیس وارد کنید.
 • ادجوانت Lumenstone خود را دوباره بارگیری کنید: اگر انرژی ادجوانت لومن استون شما تمام شود چه؟ مشکلی نیست ژئو سنگ به صورت دوره ای در عرصه جوانه می زند. از یک قهرمان برای شکستن سنگ معدن و بازیابی انرژی خود استفاده کنید.
زمانی که مار خرابه شروع به جذب گل و لای کرد، گل را با سنگ لومن خود پاک کنید.
زمانی که مار خرابه شروع به جذب گل و لای کرد، گل را با سنگ لومن خود پاک کنید.

توصیه هایی برای تیم

 • یک را بیاورید درمانگر سیار (به عنوان مثال باربارا، کوکومی و دیونا) اگر DPS شما در مبارزات نزدیک تجربه داشته باشد. بنت همچنین می تواند کار کند اگر بیشتر با شخصیت های راه دور کار کنید.
 • یک را بیاورید سپر (به عنوان مثال ژونگلی، سینیان و نوئل). شما باید به طور مداوم مار را در اطراف میدان تعقیب کنید و چندین حمله دشوار برای جلوگیری از آن وجود دارد، بنابراین سپر قطعا مفید است.
 • شخصیت های جغرافیایی آنها همچنین عالی هستند زیرا به راحتی می توانند ژئو سنگ ها را از بین ببرند و شما می توانید کمکی خود را سریعتر بارگیری کنید.
 • یک را بیاورید DPS با آسیب انفجار خوب (به عنوان مثال هو تائو و آیاکا) یا DPS از راه دور (گانیو و یویمیا)
 • یک پیشنهاد اضافی، اما به شدت ضروری نیست: DPS خارج از میدان (به عنوان مثال Fischl یا Yae Miko) نیز برای واکنش های ابتدایی ثابت مفید است. من از Fischl’s Oz برای وارد کردن آسیب دائمی به مار خراب (زمانی که مار در بالای زمین است) استفاده کردم. در حالی که DPS اصلی من در زمین (Diluc) به باس ضربه می زند، داشتن آسیب اضافی خوب است.
تیم نمونه مار خراب
تیم نمونه مار خراب

لیست کامل توانایی های مار مخرب:

 • غواصی و پیاده شدن از زمین و به دنبال آن حمله. این یک راه طولانی از طریق عرصه است. این به این معنی است که پنجره آسیب آن بسیار کوتاه است (زیرا زمانی که در زیر زمین است نمی توان به آن حمله کرد) و زمانی که برای حملات باز است باید از آن استفاده کنید.
 • بیرون ریختن چهار گودال گل واقع در کاردینال های عرصه.
 • ادجوانت لومن استون خود را از تمام انرژی به جز دو نوار، درست در ابتدای نبرد تخلیه کنید.
 • یک حمله چرخشی که می تواند شخصیت ها را در وسط به دام بیندازد و از پاک کردن گل و لای کنار عرصه جلوگیری کند و در نتیجه نتوانند مار ویران را بیهوش کنند.
 • علاوه بر این، به صورت افقی می رود و یک حمله گسترده انجام می دهد و به چپ و راست می چرخد. این خیلی زود تلگراف می شود، بنابراین اجتناب از آن دشوار نیست. اما می تواند شما را ناآماده بگیرد.
 • در یک نقطه، او به یک “سیاه چاله” حمله می کند که در آن بازیکنان به مرکز میدان مکیده می شوند.
 • اگر به Ruin Serpent اجازه دهید انرژی لجن را جذب کند، یک حمله پرتابه و یک حمله رو به پایین قابل توجه خواهد داشت. (نکته: شما نمی خواهید مار خرابه به این مراحل برسد!)
مار مخرب حیرت زده
مار مخرب حیرت زده

بنابراین، در اینجا این است: چگونه می توان به طور موثر Ruin Serpent را نابود کرد. کشاورزی را تبریک می گویم! برای سایر راهنماهای مرتبط با Chasm، می توانید راهنمای بررسی ماموریت Archon و راهنمای بررسی Chasm Delvers را مرور کنید.

در حال پخش: تریلر خلاصه ای از شخصیت های Genshin Impact Kamisato Ayato

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.