منو سایت

Gears 6 در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gears 6 در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو The Coalition در حال استخدام یک تکنسین ضبط حرکت است که به طور خاص روی سری Gears of War کار خواهد کرد. احتمالاً این بدان معناست که استودیو Gears 6 را می‌سازد.

به نظر می رسد که تفاوت عرضه Gears 5 با دنباله آن بیشتر از سایر بازی های Gears of War باشد. Gears 5 در سال 2019 منتشر شد و استودیو Coalition آن را در بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters گسترش داد. اما اکنون زمان کافی برای عرضه بازی بعدی از سری Gears of War می گذرد و طرفداران این سری از شوترهای سوم شخص مشتاق هستند تا از این پس اثر جدید را تجربه کنند.

طبق گزارش های اخیر، مراحل ساخت بازی Gears 6 یا هر نام دیگری که برای اثر بعدی سری Gears of War شناخته می شود، با The Coalition آغاز شده است. Segment Next Media اعلام کرد که استودیوی Coalition اخیراً آگهی استخدام تکنسین موشن کپچر را منتشر کرده است. کارمند به طور خاص روی سری Gears of War کار خواهد کرد.

در این تبلیغ خبری از Gears 6 نیست، اما می توان حدس زد که این اثر در واقع همان محصول ساخته شده توسط The Coalition باشد. در دسامبر 2021، اعلام شد که استودیو کوالیشن قصد دارد کارکنان متخصص را برای “طراحی و مدیریت بخش‌های PvP و PvE کار آینده خود” استخدام کند.

چرخ دنده 6 دنده 6

Gears of War یکی از مهم ترین مجموعه های انحصاری مایکروسافت است

در حال حاضر به نظر می رسد که The Coalition Studios در مراحل اولیه تولید Gears 6 قرار دارد و قصد دارد قبل از شروع ساخت قسمت های اصلی، تمامی پس زمینه ها را آماده کند. همچنین قابل ذکر است که Coalition Studio در حال کار بر روی چندین پروژه است که یکی از آنها IP جدید است.

بر اساس اطلاعات فاش شده، ابتدا این IP جدید منتشر خواهد شد و سپس استودیوی The Coalition بر روی ساخت Gears 6 تمرکز خواهد کرد. فرض بر این است که این اثر پروژه کوچکتری است که استودیو Coalition در آن قسمت های مختلفی را آزمایش خواهد کرد. این پروژه همچنین به The Coalition Studios اجازه می دهد تا به طور کامل با ویژگی های Unreal Engine 5 آشنا شده و از آن برای ساخت آثار بعدی خود استفاده کند.

اخیراً مشخص شده است که بازسازی های سری Gears of War ساخته شده است. بنابراین، طرفداران سری Gears of War می توانند تجربیاتی مشابه Halo: The Master Chief Collection داشته باشند.

نظر شما در مورد ساخت Gears 6 چیست؟ آیا این یکی از بازی های مورد علاقه شماست؟ فکر می کنید این اثر بتواند دوباره در سری Gears F-War به اوج خود برسد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt