منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Gabe Newell آماده همکاری با مایکروسافت برای آوردن Game Pass به Steam است

Gabe Newell آماده همکاری با مایکروسافت برای آوردن Game Pass به Steam است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gabe Newell آماده همکاری با مایکروسافت برای آوردن Game Pass به Steam است

Gabe Newell آماده همکاری با مایکروسافت برای آوردن Game Pass به Steam است

رئیس Valve، Gabe Newell در مورد امکان ارائه سرویس Game Pass مایکروسافت در Steam اظهار نظر کرد و گفت که این فرصت وجود دارد. نیوول در صحبت با PC Gamer گفت که بعید است Valve چنین سرویسی را برای خود ایجاد کند – برای مثال “Steam Pass” – اما همکاری با مایکروسافت برای افزودن Game Pass به Steam می تواند چیزی باشد که Valve در نظر دارد.

نیول گفت: «من فکر نمی‌کنم این چیزی است که ما فکر می‌کنیم باید به تنهایی انجام دهیم و همین الان یک سرویس اشتراک بسازیم. اما برای مشتریان آنها، این بدیهی است که یک گزینه محبوب است، و ما خوشحال خواهیم شد که با آنها برای دریافت آن در Steam همکاری کنیم.

Valve سابقه پشتیبانی از اشتراک در Steam را دارد، با پیشنهاد خود EA EA Play در سال 2020 به Steam خواهد آمد.

Game Pass یک پیشنهاد اشتراک مایکروسافت است که به مشترکین امکان دسترسی به کاتالوگ در حال رشد بازی ها را با یک قیمت می دهد. یک Game Pass برای عناوین رایانه شخصی و یک Xbox Game Pass برای بازی های کنسول وجود دارد. مشترکین می توانند از طریق Game Pass Ultimate به هر دو دسترسی داشته باشند.

از آنجایی که ماه مارس به سرعت نزدیک می شود، ما انتظار داریم که مایکروسافت به زودی به طور رسمی موارد اضافه شده به کاتالوگ را اعلام کند، بنابراین برای اطلاعات بیشتر دوباره بررسی کنید.

و در سایر اخبار Valve / Steam، این شرکت به تازگی Steam Deck را منتشر کرده است – برای اطلاعات بیشتر به بررسی GameSpot Steam Deck مراجعه کنید.