منو سایت

Funcom Dune را برای بازی دنیای آزاد استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Funcom Dune را برای بازی دنیای آزاد استخدام می کند

Funcom یکی از استودیوها و ناشران مستقل بازی های ویدیویی است که از سال 1993 فعالیت می کند. اخبار ساخت و ساز بازی تپه های شنی رایگان جهان او با عناصر سبک جان سالم به در برد. این استودیو برای بازی نسل بعدی است توضیح او توسعه دهندگان خبره را استخدام می کند و به دنبال ایجاد تجربیات جهانی رایگان و منحصر به فرد می باشد.

به گزارش پارسی گیم، ساخت بازی جدید سال گذشته قطعی شد. این بازی قرار بود بر اساس Conan Exiles و در میان دیگر بازی‌های Funcom Studios ساخته شود. در اعلامیه بازی جدید آمده است: «Funcom از دهه 90 با خلق دنیاهای عظیم و تداوم موفقیت با بازی هایی مانند Conan Exiles تجربه های فراموش نشدنی داشت. در عین حال تیمی از توسعه دهندگان با تجربه از 30 ملیت مختلف را گرد هم می آورد. اکنون ما به دنبال صداهای جدید هستیم تا به جاه طلبانه ترین پروژه خود در سیاره اراکیس اضافه کنیم.

بازی تپه شنی

بازی تپه های شنی رایگان جهان

این استودیو اضافه کرد که اگر می خواهید بخشی از تیم سازنده بازی نسل بعدی در سبک بقا باشید؛ بهتر است برای کار اقدام کنید. این استودیو در ادامه در مورد ایجاد Dune صحبت کرد و نوشت که ساختن دنیایی پویا و در حال تغییر با شن و ماسه در حال حرکت یک چالش بزرگ و رویایی است که با کمک توسعه دهندگان با تجربه محقق خواهد شد. بازی Dune با همکاری استودیوی ژاپنی Nukklear ساخته شده است.

در سال 2019، Funcom حقوق ساخت بازی را از دنیای تپه‌ها خریداری کرد. این مجوز به آنها اجازه می دهد تا یک بازی اقتباسی بسازند. بازی تلماسه دیگری به نام Dune Spice Wars هم اکنون در دست ساخت است که یک اثر استراتژیک با عناصر مختلف است. نسخه اصلی بازی به صورت محدود برای کاربران استیم منتشر شد و اگر از طرفداران این دنیای عظیم هستید; شما می توانید در فرآیند تست بازی شرکت کنید.

Dune دومین بازی از سری Dune است که توسط Funcom ساخته شده است. همانطور که گفته شد، بازی اول یک اثر استراتژیک همزمان 4X بود. Funkum Studio برای ساخت بازی Dune به توسعه دهندگان مختلفی نیاز دارد. به عنوان مثال، فرصت های شغلی برای طراحان هنری، گیم پلی و مهندسین فنی وجود دارد. این استودیو به چندین تهیه کننده نیاز دارد و مشاغل مختلف در صفحه فرصت های شغلی درج شده است.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد Dune وجود ندارد و فقط می دانیم که با اثر بقا در دنیای آزاد روبرو هستیم که برای کنسول های نسل بعدی و احتمالا رایانه ها منتشر خواهد شد. همانطور که او همچنین به عنوان ناشر Funcom خدمت می کند. بعید است که شرکت دیگری در فرآیند انتشار شرکت کند.

منبع: VGC