منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Fun CoD: یک اشکال در Warzone نشان می دهد که سر اپراتور به عنوان تفنگ استفاده می شود

Fun CoD: یک اشکال در Warzone نشان می دهد که سر اپراتور به عنوان تفنگ استفاده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fun CoD: یک اشکال در Warzone نشان می دهد که سر اپراتور به عنوان تفنگ استفاده می شود

Fun CoD: یک اشکال در Warzone نشان می دهد که سر اپراتور به عنوان تفنگ استفاده می شود

Call of Duty: Warzone در طول سال‌ها شاهد مشکلات عجیبی بوده است، اما بازیکنان باگ جدید جالبی را در killcam کشف کرده‌اند که از سر اپراتور به عنوان تفنگ استفاده می‌کند.

کاربر Reddit “Meatier_Showerr” یک ویدیوی Warzone را در زیر ردیت Warzone به اشتراک گذاشت که یک دوربین قتل مضحک را از مسابقه Rebirth Island نشان می دهد که در آن اسلحه بازیکن به عنوان سر اپراتور نشان داده شده است. به نظر می رسد گلوله ها از سر زن شناور خارج می شوند، در حالی که دم های او مانند دستگیره یک سلاح است.

برخی از Redditors سردرگمی خود را در مورد چگونگی رخ دادن چنین خطایی در بازی به اشتراک گذاشتند، در حالی که کاربر دیگری به شوخی اظهار داشت که بازیکن در killcam به سادگی تمام پیوست های صحیح را دارد. «به همین دلیل است. پیگتیل، بینی قابل تنظیم، گردن برش. این هدف است، برادر، “ردیتور گفت.

در حالی که Warzone در گذشته اشتباهات ناامید کننده و غیرمنصفانه ای را دیده است، از جمله پوسته های نامرئی اپراتور که به بازیکنان کمک می کند بردهای آسان تری کسب کنند، به نظر می رسد این یک باگ بصری بی ضرر است که فقط روی killcam تأثیر می گذارد. بازیکنان هنوز باید سلاح صحیح خود را در دست ببینند، اما دوربین کشتار را می توان خاموش کرد تا سر اپراتور خود را نشان دهد.

علاوه بر این، Activision در حال حاضر محتوای مزاحم فصل 3 Warzone را منتشر کرده است، که به نظر می رسد شامل یک رویداد جدید با موضوع گودزیلا باشد. فصل 3 Vanguard and Warzone قرار است در 27 آوریل از راه برسد و این تنها چیزی است که تا کنون در مورد به روز رسانی های بزرگ می دانیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.