منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Friday’s Nite: فصل 2 Fortnite ممکن است در میان یک جنگ واقعی به طرز عجیبی شروع شود

Friday’s Nite: فصل 2 Fortnite ممکن است در میان یک جنگ واقعی به طرز عجیبی شروع شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Friday's Nite: فصل 2 Fortnite ممکن است در میان یک جنگ واقعی به طرز عجیبی شروع شود

Friday ‘Nite یک ستون هفتگی برای Fortnite است که نگاهی دقیق تر به رویدادهای جاری در دنیای گسترده Fortnite دارد و تمرکز ویژه ای بر داستان، شخصیت ها و دانش بازی دارد.

فصل 2 بازی Fortnite این آخر هفته آغاز می شود. شاید. شاید. خواهیم دید. در حالی که نشانه های بازی نشان می دهد که این مورد است، اما هیچ چیز معمولی در فصل جدید آینده وجود ندارد، به طوری که ما نمی توانیم تایید کنیم که حتی واقعاً اتفاق می افتد.

این مورد هرگز برای یکی از بزرگترین بازی های جهان وجود نداشته است. البته دو فصل بازی Fortnite در سال 2020 به دلیل کووید چند هفته تمدید شد، اما این تاخیرها از قبل به بازیکنان اطلاع داده شد و فشار داده شد. بسیاری از جهان در اوایل بهار و ماه‌های تابستان همه‌گیری بسته شد و بازی‌های ویدیویی با اعتراض عمومی بسیاری از صنایع دیگر مواجه شد، زیرا استودیوها برای انطباق با توسعه‌دهندگان بازی‌های خانگی تلاش می‌کردند. اما امروز یک مبارزه متفاوت مربوط به مجموعه بازی های کوچک اما خاص است: تهاجم روسیه به اوکراین.

در حالی که مخرب ترین پیامدهای جنگ شامل موارد نقض حقوق بشر بسیار زیاد است که نمی توان شمارش کرد، ما همچنین می بینیم که چگونه درگیری زندگی افرادی را که در جنگ نمی جنگند – یا در برخی موارد افرادی که حتی از نظر جغرافیایی به درگیری نزدیک نیستند مختل می کند. .

برخی از استودیوها در اوکراین مجبور شده اند توسعه دهندگان را جابجا کنند و به بازیکنان در مورد تاخیرها هشدار دهند در حالی که توسعه دهندگان آنها به معنای واقعی کلمه برای زندگی خود می جنگند. Nintendo’s Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp به دلایل واضح سرگرم کننده بود – نشان دادن یک نبرد نظامی در بازی – علیرغم لحن نسبتاً بی خیال بازی، حتی اگر نینتندو بی دندان باشد که بگوید واقعاً به همین دلیل بازی دفع شد.

می توان حدس زد که اکتیویژن، که ظاهراً مشتاق بود تا Call of Duty بعدی خود را زودتر از چرخه بازاریابی معمول خود رونمایی کند، اکنون اخبار را از نزدیک تماشا می کند، به این امید که نسبت به کسانی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم تحت تأثیر جنگ قرار گرفته اند در اوکراین بی احساس نباشد. . وقتی چیزهایی مانند بازی ها، فیلم ها و تلویزیون، جنگ را در پس زمینه جنگ در زندگی واقعی به تصویر می کشند، همه چیز گیج می شود.

بهترین نیت‌ها می‌توانند ناشنوا و بی‌وجدان ظاهر شوند، و برای Epic، این سؤال نیاز به پاسخ فوری دارد، اما بدون نقشه راه خاص.

فصلی که بر جنگ کامل بین گروه‌های اصلی فورتنایت تمرکز دارد، ماه‌ها، شاید سال‌ها در حال آماده‌سازی بوده است، اما اکنون ممکن است درست زمانی از راه برسد که بازیکنان یا حداقل بینندگان کل خط داستانی را اشتباه ببینند. آیا Epic باید فصل را به تعویق بیندازد؟ حدس می‌زنم این دقیقاً همان چیزی است که توسعه‌دهندگان در حال حاضر از خود و از یکدیگر می‌پرسند، حتی فقط یک روز قبل از پایان این فصل.

اگر صحبت از محتوای داخلی محبوب فورتنایت شد، فضایی که آنها دارند همان چیزی است که اگر فصل 2 را دنبال کنید، انتظار دارید. ورود و خروج برای صحبت با بازیکنان و هواداران. آیا هدف آنها تغییر محتوای بازی، پیام های خودشان است، هر دو یا هیچ کدام؟

فکر می‌کنم یکی از معدود اتفاقات در شرف وقوع است و واقعاً نمی‌دانم کدام یک را این آخر هفته خواهیم دید:

اولین نتیجه: Epic بی سر و صدا فصل را به تعویق می اندازد و بازی این آخر هفته آپدیت دریافت نمی کند. آنها هرگز واقعاً تاریخ پایان فصل 1 را اعلام نکردند، از نظر فنی این یک تاخیر “داخلی” خواهد بود، حتی زمانی که طرفداران می دانند که فصل قرار بود در 19 مارس به پایان برسد، به لطف تاریخ پایان نبرد نشان داده شده در بازی، که نشان داده است. از لحاظ تاریخی همیشه گفته می‌شود که بازیکنان ماه‌ها قبل از اینکه Epic چنین بگوید، آخرین فصل را تعیین می‌کنند.

نتیجه دوم: Epic دقیقا طبق برنامه فصل را شروع می کند، با این تفاوت که چرخه هایپ که معمولا روزهای پایانی فصل را دور می زند، اکنون وجود ندارد. بدون شوخی در مورد یک رویداد یا پایان فصل، Epic فقط می تواند فصل جدید را شروع کند و به همه بگوید که در راه است.

این نتیجه نشان می دهد که Epic معتقد است که محتوای آن در بازی در پس زمینه چرخه اخبار مشکلی ندارد، اما بازاریابی جنگ در بازی به عنوان سرگرمی رنگی که Fortnite به آن معروف است بد سلیقه خواهد بود. هر چقدر هم که یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی جهان مخفیانه باشد، Epic خواهد بود.

نتیجه سوم: Epic فصل 2 به شدت بازسازی شده اما نه سرگرم کننده را با برخی تغییرات قانع کننده در لحظه آخر راه اندازی می کند که ممکن است هرگز با آنها آشنا نباشیم. این شدیدترین نتیجه خواهد بود، اما ممکن است محتمل ترین باشد. اگر برای تغییر بیشتر محتوای فصل خیلی دیر شده است – و فرض کنید که اینطور است – یا باید پیام را حذف کنید (نتیجه دوم) یا به طور اساسی در آن تجدید نظر کنید.

با فصل دوم Fortnite، Epic ممکن است به دنبال یک ضرب غیرممکن برای تاریخ نظامی خود باشد.
با فصل دوم Fortnite، Epic ممکن است به دنبال یک ضرب غیرممکن برای تاریخ نظامی خود باشد.

اپیک را دیدم که سعی می‌کرد تم‌ها، عنوان، تریلرها و شاید حتی دیالوگ‌های فصل 2 را به‌طور کامل بازنگری کند، به این امید که همه آن‌ها را در یک نور نظامی کمتر ترسیم کنم. زمانی که افشاگری های معتبر حاکی از آن است که چیزهایی مانند تانک ها و خودروهای زرهی DIY برای اولین بار به جزیره می آیند، انجام این کار بسیار دشوار خواهد بود، اما شاید اگر این اضافات نظامی از فصل بعدی اضافه شده باشند و در زمان راه اندازی وجود نداشته باشند، امیدوار است Epic. این است که وقتی زمان اضافه کردن آنها به بازی فرا می رسد، برنامه ریزی چندان بدی به نظر نخواهند رسید.

تصور کنید تریلرهایی را دوباره تصور کنید و بازنویسی کنید تا ده ها زبانی را که هر فصل منتشر می کنند راه اندازی کنید. علاوه بر این، استودیو باید ضربان مناسب را پیدا کند. چگونه طرفداران خود را با یک تریلر با موضوع نظامی هیجان زده کنید، بدون اینکه از افرادی که آن را بی ادبانه می دانند انتقاد کنید؟ این یک عمل متعادل کننده غیرقابل رشک است و همین آخر هفته بیایید، متوجه خواهیم شد که آیا Epic روی آن طناب راه می رود، روی زمین می افتد یا طناب را به طور کامل قطع می کند.