Friday 'Nite: رویداد نهایی فصل 2 Fortnite در پیش است

Friday ‘Nite: رویداد نهایی فصل 2 Fortnite در پیش است

Friday 'Nite: رویداد نهایی فصل 2 Fortnite در پیش است

فصل 3، فصل 2 فورتنایت بدون رویداد خاصی در بازی شروع می شود و این روزها یک اتفاق نادر است، اما به نظر می رسد که همه چیز برای پل بین فصل های 2 و 3 به مسیر خود باز خواهد گشت. متفکران با جمع آوری چند سرنخ، ممکن است آخرین تاریخ این فصل است و ممکن است یک رویداد انفجاری دیگر را در بازی شامل شود.

بیایید با آنچه مطمئن هستیم شروع کنیم. با توجه به نقشه های لو رفته از جزیره فورتنایت که در هفته های آینده در بازی دیده می شود، هفت هفته به هفته با موفقیت با Imagined Order (IO) مقابله خواهند کرد. پس از سرنگونی دو کشتی هوایی IO، به نظر می رسد که Seven آماده است تا به رانندگی با IO در گوشه گوشه ادامه دهد. این زاویه فیگوراتیو تا پایان فصل، منطقه ای خواهد بود که شامل Command Cavern، The Fortress و Loot Lake است.

اما مانند حیوانی در قفس، ممکن است از IO خواسته شود که دکمه قرمز ضرب المثل را به عنوان آخرین تلاش برای حفظ تمام قدرت بر جزیره و نقطه صفر ارزشمند آن فشار دهد. مواردی از Doomsday در Resistance ذکر شده است که هنوز منتشر نشده است، و وقتی با آگاهی از تأثیر رو به کاهش IO ترکیب شود، می توانید تصویری از پایان همه چیز در فصل 2 ترسیم کنید. در واقع، دقیقاً همین است. Hypex انجام داد.

اگرچه گاهی اوقات Hypex و سایر افراد داخلی Fortnite درزهای قانونی را با لباس “تئوری” توییت می کنند، فکر می کنم این زمینه این بار چندان اهمیتی ندارد. گمانه زنی های او بیجا به نظر می رسد. اگر جونزی به ما مأموریت دهد که یک وسیله احتمالی فاجعه آمیز را در اطراف دریاچه لوت مشاهده کنیم … و دریاچه لوت جایی است که IO آخرین موقعیت خود را خواهد داشت، آنچه قبلاً نوشته شده روی دیوار است.

تنها سوال این است که آیا این اوج بازی خواهد شد و من شرط می بندم که بسیاری از V-Bucks آن را انجام دهند. خیلی انفجاری به نظر می رسد که بتوان آن را به تنهایی در یک تریلر تماشا کرد. Epic عالی است که بازیکنان را وارد اکشن می کند و به آنها اجازه می دهد خودشان در داستان شرکت کنند. Doomsday’s Device Finale مطمئنا شبیه یک رویداد زنده چند نفره آینده به نظر می رسد.

همانطور که ما حدس می زنیم، می توانم به شما یادآوری کنم که چرا فکر می کنم The Seven نمی تواند به هدف خود یعنی نابود کردن The Loop دست یابد. این توجیه را در جهان برای دورهای دور نبرد سلطنتی از بین می برد، بنابراین من مدت ها این نظریه را مطرح کرده ام که این باید به این معنی باشد که هفت هرگز به دیدگاه خود از یک جهان بدون چرخه دست نخواهند یافت. این به من نشان می دهد که در حالی که در حال حاضر The Seven در هر نبرد هفتگی در مکان هایی مانند Daily Bugle، Condo Canyon و Coney Crossroads برنده می شود، IO برنده جنگ خواهد بود.

نبرد پاس برای فصل 2 تا 3 ژوئن ادامه دارد، به این معنی که بسته به مدت اقامت روتین، باید منتظر یک رویداد نهایی در آن روز یا یک رویداد برتر در آخر هفته باشیم. فصل 2 سریعتر از آنچه انتظار داشتید، تنها در 11 هفته به پایان می رسد، بنابراین برای نبرد نهایی آماده شوید و برای روز قیامت آماده شوید.