منو سایت

Forza Motorsport مرزهای ژانر مسابقه را جابجا خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forza Motorsport مرزهای ژانر مسابقه را جابجا خواهد کرد

طبق اظهارات اخیر مت بوتی، رئیس استودیوی بازی سازی ایکس باکس، بازی Forza Motorsport محدودیت های مسابقه را جابجا می کند و قطعا سطح بازی های سبک مسابقه ای را بالا می برد. بوتی در یکی از قسمت‌های پادکست رسمی ایکس‌باکس، عنوان جدید Forza Motorsport را که هشتمین نسخه از این سری بازی‌ها به حساب می‌آید تمجید کرد و همچنین در این رابطه اذعان داشت: ما به تازگی یک بررسی کامل از Forza Motorsport انجام دادیم. این بازی شگفت انگیز است و بار دیگر می تواند سطح جدیدی از کیفیت را برای بازی های شبیه ساز مسابقه ای ایجاد کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مت بوتی در گذشته رهبری توسعه چندین پروژه بازی مسابقه ای را بر عهده داشته است و تجربه زیادی در زمینه ساخت بازی های شبیه سازی مسابقه ای دارد.بسیاری از فناوری های علمی تخیلی پیشرفته مانند ردیابی پرتو در حال حاضر وجود دارد. برای همه در دسترس است، اما برخی چیزها در بازی ها تغییر زیادی نکرده اند. بسیاری از فرآیندهای نحوه طراحی یک مسیر مسابقه، نحوه کار تیم ها در شرایط مختلف، نحوه کار ماشین ها و بسیاری موارد دیگر بدون تغییر باقی می مانند.

بازی Forza Motorsport

با Forza Motorsport شگفت زده می شوید

با توجه به اینکه نسخه هشتم Forza Motorsport در بهار 2023 برای پلتفرم های PC و Xbox Series X/S منتشر می شود، این عنوان در روز اول عرضه مستقیماً به سرویس Xbox Game Pass می رود. در دسترس کاربران قرار می گیرد.

بازی Forza Motorsport توسط استودیو Turn 10 ساخته شده است و این استودیو سعی دارد بهترین حس را از رانندگی با ماشین های مسابقه ای در پیست به گیمرها بدهد. این استودیو تمرکز زیادی روی بهبود گرافیک و فیزیک دارد بازی Forza Motorsport تاکید شده است. نظر شما در مورد بازی Forza Motorsport چیست؟ آیا این عنوان مانند نسخه های قبلی موفق خواهد بود یا خیر؟

Forza Motorsport مرزهای ژانر مسابقه را جابجا خواهد کرد

تریلر گیم پلی Forza Motorsport در کنفرانس Xbox

منبع: Gamespot