منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Forza Horizon 5 فردا پشتیبانی زبان اشاره را برای 150 Cinematics اضافه می کند

Forza Horizon 5 فردا پشتیبانی زبان اشاره را برای 150 Cinematics اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forza Horizon 5 فردا پشتیبانی زبان اشاره را برای 150 Cinematics اضافه می کند

Forza Horizon 5 فردا پشتیبانی زبان اشاره را برای 150 Cinematics اضافه می کند

مایکروسافت و بازی‌های Playground بروزرسانی این هفته را برای بازی مسابقه‌ای Forza Horizon 5 اعلام کرده‌اند که پشتیبانی از زبان اشاره آمریکایی و زبان اشاره بریتانیا را اضافه می‌کند. به‌روزرسانی رایگان در اول مارس ارائه می‌شود و از زبان اشاره برای 150 سینمای عنوان درون بازی پشتیبانی می‌کند.

بازیکنان می توانند گزینه استفاده از زبان اشاره را از طریق Settings> Accessibility> Sign Language Picture in Picture از تنظیمات بازی بیابند. آنها می توانند انتخاب کنند که عکس را در کجای تصویر به زبان اشاره قرار دهند و آیا می خواهند ASL یا BSL را ببینند.

مایکروسافت اعلام کرد که این ویژگی را با کمک اعضای جامعه ناشنوایان و معلولان توسعه داده است. جنی لی فلوری، مدیر ارشد دسترسی مایکروسافت، در بیانیه‌ای درباره این ویژگی جدید گفت.

لی فلوری گفت: “افراد دارای معلولیت و ناشنوای زیادی وجود دارند. و هر روز درهای بسته زیادی وجود دارد.” و منظور من از آن این است که ما به طور مداوم و پیوسته در حال مقابله با نابرابری های موجود هستیم.

مدیر بازی مایک براون گفت افزودن ASL و BSL به Forza Horizon 5 تنها یک قدم در تلاش‌های مایکروسافت برای کمک به دسترسی به بازیکنان بیشتر است.

«من فکر می‌کنم ساختن بازی‌هایی مانند این آسان است و فکر می‌کنم که ممکن است در زمینه دسترسی متخصص باشید. حقیقت این است که افراد بسیار کمی می توانند واقعاً ادعا کنند که در این زمینه متخصص هستند. براون گفت: “من فکر می کنم ما باید فروتنی واقعی و توانایی ادامه دادن، پرسیدن سوال و تلاش برای بهتر شدن را داشته باشیم.”

برای اطلاعات بیشتر، این پست وبلاگ مایکروسافت را که شامل مصاحبه با توسعه دهندگان و کارشناسان صنعت است، ببینید. این تنها آخرین تلاش مایکروسافت برای پذیرش دسترسی به Xbox است. قبلاً برنامه‌های توسعه دسترسی توسعه‌دهنده خود را گسترش داده بود در حالی که این شرکت کنترلر تطبیقی ​​Xbox را راه‌اندازی کرد که هدف آن کمک به گیمرهای ناتوان در ایجاد تنظیمات سفارشی‌شده است.

Forza Horizon 5 یک بازی محبوب است که اخیراً به 15 میلیون بازیکن رسیده است. Playground Games همچنان از این بازی پشتیبانی می کند زیرا روی یک Fable کاملاً جدید کار می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.