منو سایت

Fortnite Chapter 3 Season 2 – مکان های ماهی و نحوه صید آنها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Chapter 3 Season 2 - مکان های ماهی و نحوه صید آنها

Fortnite Chapter 3 Season 2 - مکان های ماهی و نحوه صید آنها

ماهیگیری در فورتنایت از زمانی که با انتشار فصل 2 معرفی شد، بخش بزرگی از بازی بتل رویال باقی مانده است. بازیکنان یک مجموعه ماهیگیری دارند که تمام ماهی هایی را که بازیکنان در فورتنایت صید کرده اند را مستند و ردیابی می کند. هنگامی که بازیکنان یک ماهی را صید کنند، در مجموعه آنها ثبت می شود و حتی توضیح می دهد که کجا می توان آن را در نقشه صید کرد. همچنین به هر ماهی بالاترین وزن تعلق می گیرد که امتیاز یک، دو یا سه ستاره را می دهد. بازیکنانی که می خواهند مجموعه خود را تکمیل کنند، شروع به ندانستن بسیاری از ماهی های موجود در Fortnite می کنند. در مجموعه ماهیگیری، بازیکنان تعدادی جعبه تاریک را خواهند دید. برای پر کردن این فیلدها، بازیکنان باید ماهی خاصی را که به آنجا می روند، پیدا کرده و صید کنند.

برای بازیکنانی که می‌خواهند برای هر ماهی سه ستاره به دست آورند یا فقط مجموعه کامل ماهیگیری خود را ببینند، باید بدانند که هر ماهی موجود در فصل 2 فورتنایت را کجا پیدا کنند. فهرست زیر دقیقاً همین موضوع را به بازیکنان نشان می‌دهد. با چه چوبی باید برای باد کردن موجودات فلس دار استفاده کنند.

در حال پخش: تریلر Fortnite Zero Build Mode

هر ماهی در فورتنایت، فصل 3، فصل 2

در مجموع 28 ماهی برای صید در فورتنایت، فصل 3، فصل 2 موجود است. این تعداد تا 18 آوریل 2022 است، اما بازیکنان باید در نظر داشته باشند که Epic Games همیشه ماهی های جدیدی را به بازی اضافه می کند. احتمالاً تا پایان فصل 2 بیش از 28 ماهی در Fortnite وجود خواهد داشت.

با این حال، در حال حاضر، ما به این موضوع می پردازیم که کجا می توان همه 28 ماهی موجود در نقشه را پیدا کرد.

 1. فلپر نارنجی، سبز، آبی: Floppers رایج ترین ماهی در فورتنایت است و می تواند باشد در هر سوراخ ماهیگیری یافت می شود روی نقشه با هر نوع چوب.
 2. ماهی سپر سیاه و آبی: رایج ترین گونه ماهی سپر نوع سیاه و آبی آن است در همه جای نقشه گرفتار شده است با هر نوع چوب
 3. ماهی سپر راه راه سیاه: فقط در مناطق ساحلی Fortnite که به معنای هر نقطه ماهیگیری در لبه نقشه است. یک منطقه ماهیگیری ساحلی محبوب درست در شرق پناهگاه است. ماهی سپر با نوارهای سیاه با هر میله ای صید می شود.
 4. ماهی سپر صورتی: سپر ماهی صورتی می تواند باشد در هر نقطه از نقشه صید می شود اما به یک چوب ماهیگیری حرفه ای نیاز دارد به باد دادن
 5. ماهی سپر سبز: برای مطابقت با رنگ سپر ماهی سبز فقط می توان در مناطق جنگلی گرفتار شده است از فورتنایت این اساساً به معنای هر منطقه ای با پوشش درختان متراکم و یک سوراخ ماهیگیری است. اگرچه مناطق جنگلی زیادی در نقشه در فصل 2 وجود ندارد، اما مکان های بسیار خوبی برای ماهیگیری در زیر درختان در جونز وجود دارد. بازیکنان می توانند از هر نوع میله ای برای باد دادن این ماهی استفاده کنند.
 6. ماهی سپر آبی روشن: Shieldfish نسخه آبی روشن را تکمیل می کند که می تواند باشد در همه جای نقشه گرفتار شده است با هر چوب
 7. شلخته آبی: صید بچه آبی راحت ترین است در هر نقطه از نقشه موجود است با استفاده از همه چیزهایی که بازیکنان استیک در موجودی خود دارند.
 8. ماهی زرد دریایی: Slurpfish بعدی را فقط می توان در آن گرفت مناطق باتلاقی از فورتنایت خوشبختانه بازیکنان می توانند از هر چوبی که دارند استفاده کنند.
 9. بزاق بنفش: ماهی ارغوانی صید شده است مناطق کوهستانی از فورتنایت چندین سوراخ ماهیگیری در کوه های نزدیک به میستی میدوز، ریتیل رو و دریاچه تنبل وجود دارد. بار دیگر، هیچ چوب خاصی مورد نیاز نیست.
 10. ماهی سیاه و آبی لغزنده است: نباید با ماهی سپر اشتباه گرفت، این قایق ماهی فقط در آن صید می شود مناطق ساحلی در شب. بازیکنان می توانند یک بار دیگر از Sanctuary دیدن کنند، البته تا زمانی که در شب باشد. هر میله برای صید این ماهی Slurpfish مناسب خواهد بود.
 11. ماهی سفید دریایی: شلخته سفید گریزان نیاز به یک چوب ماهیگیری حرفه ای دارد گرفتن. همچنین فقط در دسترس است تالاب ها یک شبه. .
 12. آبی روشن، قهوه ای، بنفش رویه کمی سرخ کردن: این سه ماهی سرخ شده کوچک می تواند باشد همه جا گرفتار شد در نقشه Fortnite با این حال، آنها را می توان در خارج از چاله های ماهیگیری نیز گرفت. این به این معنی است که بازیکنان باید هر نوع چوبی را بردارند و از آن در آب استفاده کنند که حباب نداشته باشد.
 13. سرخ کردن سیاه: نسخه بعدی Small Fry نیز ممکن است باشد در همه جای نقشه، اما فقط در شب گرفتار شده است. بازیکنان می توانند از هر چوبی برای این کار استفاده کنند.
 14. سرخ کردنی کوچک آبی: Blue Small Fry دیگری است فقط منطقه ساحلی ماهی. Sweaty Sands، Sanctuary و هر ساحل دیگر مکان هایی هستند که بازیکنان باید چوب ماهیگیری استاندارد یا حرفه ای خود را ببرند.
 15. چتر دریایی پاشیدن: اولین چتر دریایی راحت ترین صید، موجود است همه جا روی نقشه با استفاده از هر چیزی که بازیکنان می توانند پیدا کنند.
 16. چتر دریایی آوانگارد تیره: یکی از کمیاب ترین ماهی ها در تمام فورتنایت، چتر دریایی دارک ونگارد است. این موجود رنگارنگ می تواند باشد همه جا با هر چوبی گرفتار می شود، اما فقط در شب.
 17. در آغوش گرفتن چتر دریایی: جذاب ترین ماهی در فورتنایت در تاریک ترین اعماق واقع شده است مناطق باتلاقی. هر میله برای صید چتر دریایی برای نوازش مناسب است.
 18. چتر دریایی پوست کنده: Peely Medyfish نیاز به استفاده از a چوب ماهیگیری حرفه ای و فقط می توان گرفت مناطق کوهستانی از فورتنایت
 19. چتر دریایی بنفش: آخرین چتر دریایی نسخه بنفش آن است که فقط در مناطق ساحلی اما بازیکنان این بار مجبور نیستند از چوب ماهیگیری حرفه ای استفاده کنند.
 20. ماهی حرارتی بنفش و نارنجی: نسخه بنفش و نارنجی می تواند باشد همه جا گرفتار شد روی نقشه، اما جمعیت بیشتری در اطراف POI جونز وجود دارد. یک چوب از هر نوعی این کار را انجام می دهد.
 21. ریون ترمال فیش: این نوع ماهی حرارتی به یک چوب ماهیگیری حرفه ای نیاز دارد گرفتن. علاوه بر این، بازیکنان باید از a منطقه ساحلی به باد دادن آن
 22. ماهی گرمایی سبز: ماهی ترمال سبز مکان مشخصی روی نقشه دارد، همانطور که در دریاچه های جنوبی جونز بازیکنان POI می توانند هر چوب را با خود به این مکان بیاورند.
 23. ماهی حرارتی قرمز و سبز: درست مانند Green Thermal Fish، نسخه های قرمز و سبز نیز در آن موجود هستند دریاچه های جنوب جونز با یک میله معمولی
 24. ماهی حرارتی نقره ای: آخرین ماهی موجود در فورتنایت، Silver Thermal Fish به یک نیاز دارد چوب ماهیگیری حرفه ای گرفتن. بازیکنان می توانند تماشا کنند مناطق کویری برای صید این گونه ماهی حرارتی.

این همه ماهی‌هایی است که در حال حاضر در Fortnite، فصل 3، فصل 2 موجود است. بیشتر ماهی‌ها به یک میله حرفه‌ای یا مکان خاصی نیاز ندارند، اما برای ماهی‌هایی که نیازی به آن دارند، ممکن است صید آنها دشوار باشد. اگر بازیکنان برای صید ماهی خاصی مشکل دارند، کار دیگری جز نگاه کردن به لیست بالا، رفتن به مکان مناسب با چوب مناسب و ادامه تلاش نمی توانند انجام دهند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.