منو سایت

Fortnite Chapter 2 Season 3 Week 10 Resistant Quests: Holotable، Control Keys و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Fortnite Chapter 2 Season 3 Week 10 Resistant Quests: Holotable، Control Keys و موارد دیگر

Fortnite Chapter 2 Season 3 Week 10 Resistant Quests: Holotable، Control Keys و موارد دیگر

تلاش‌های مقاومتی هفته سوم فورتنایت اکنون برای ناک اوت در دسترس هستند و نویدبخش کمک سخاوتمندانه از XP و برخی حرکت‌ها در داستان فصل هستند. این بار، بازیکنان باید دستگاه uplink معمولی را اجرا کنند، تعدادی کلید جمع آوری کنند و شروع به فعال کردن holotable کنند.

Fortnite, Chapter 3, Season 2, Resistance Quests, Week 8

  • (مرحله 1/2) ایجاد اتصال دستگاه در نزدیکی یک پناهگاه – 23000 XP
  • (مرحله 2/2) رفع مشکل The Imagined in a Sanctuary Speaker – 23000 XP
  • (مرحله 1/2) دستگاه را در نزدیکی Collider یا The Fortress وصل کنید – 23000 XP
  • (مرحله 2/2) کلیدهای کنترلی Doomsday را از مکان های امنیتی بالا جمع آوری کنید – 23000 XP
  • (مرحله 1/2) اتصال دستگاه را در نزدیکی غار فرمان ایجاد کنید – 23000 XP
  • (مرحله 2/2) برق پانل های کنترل داخل Command Cavern را قطع کنید – 23000 XP
  • (مرحله 1/4) اتصال دستگاه را در نزدیکی غار فرمان ایجاد کنید – 23 000 XP
  • (مرحله 2/4) ساخت یک ژنراتور در نزدیکی Holotable در Command Cavern – 23000 XP
  • (مرحله 3/4) کلیدهای کنترل را در The Holotable inside Command Cavern قرار دهید – 23000 XP
  • (مرحله 4/4) فعال کردن Holotable در داخل Command Cavern – 23000 XP

ایجاد پیوندها با درخواست از شما برای فرود در مکان های مشخص شده روی نقشه و جستجوی یک فانوس دریایی آبی مانند همیشه آسان است. پیاده روی بر فراز فانوس های دریایی، جستجو را کامل می کند و مرحله بعدی را آغاز می کند.

در حال پخش: 7 روشی که Fortnite بازی را تغییر داد

رفع تخیل در بلندگو نیاز به سفر به پناهگاه دارد. سه بلندگو در اطراف پراکنده شده اند و با جستجوی تیرهای بلندی که به آنها متصل شده اند به راحتی قابل تشخیص هستند. کافی است به هر یک از بلندگوها بروید و دکمه مربوطه را فشار دهید تا یک تصحیح در Imagined قرار دهید و مرحله بعدی جستجو را شروع کنید.

به جمع آوری کلیدهای کنترل روز قیامت، باید از The Fortress و The Collider دیدن کنید – هر دو با IO در حال خزیدن هستند و احتمالاً منجر به افشا می شوند. در قلعه، درست زیر F به نام نقشه فرود بیایید، که شما را درست خارج از پایگاه قرار می دهد. به دنبال ون راه‌اندازی مجدد اطراف بگردید، سپس کلیدهایی را که درست در کنار آتش کمپ روشن می‌شوند، پیدا کنید. در Collider، مستقیماً بالای D و E به نام نقشه فرود بیایید، سپس زیر پل را در این مکان برای مجموعه دوم کلیدها بررسی کنید.

به برق را به کنترل پنل در Command Cavern قطع کنید، باید به دنبال سه پنل مختلف بگردید. پانل ها بر روی دیوارهای داخل ساختمان خواهند بود که به راحتی از طریق درخشش اطراف آنها قابل تشخیص هستند. نشانگرهای ماموریت مکان کلی پانل ها را به شما نشان می دهند، اما بهتر از آنچه در ابتدا به نظر می رسند پنهان هستند.

هنگام فرود برای هر پانل کنترل، به محیط اطراف خود توجه کنید، زیرا دریچه هایی وجود دارد که باید به آنها دسترسی داشته باشید و برای رسیدن به اهداف خود بخزید. مسیرهای خطی را از طریق شفت های تهویه دنبال کنید و هر کدام را جداگانه پیدا کنید. اگر در اولین تلاش خود همه آنها را دریافت نکنید، خوب هستید – پیشرفت شما بین بازی ها ذخیره می شود.

یک ژنراتور در نزدیکی Holotable ایجاد کنید از شما می خواهد که در سمت شرق مرکز فرماندهی در کنار نشانگر ماموریت فرود آمده و سپس به داخل بروید. از پله ها پایین بروید تا طاقی بیابید که نمی توانید مستقیماً وارد آن شوید و تنها گزینه استفاده از دریچه مجاور برای خزیدن به اتاق بعدی را در اختیارتان می گذارد. پس از ورود به سیستم، یک نقطه روشن برای راه اندازی ژنراتور و تکمیل این بخش از خط ماموریت خواهید دید.

بلافاصله پس از راه اندازی ژنراتور به شما نیاز خواهید داشت کلیدهای کنترل را وارد کنید در دو مکان Holotable در یک اتاق. آنها خواهند درخشید و از دست دادن تقریبا غیرممکن است.

در نهایت، شما باید Holotable را فعال کنیدکه به آسانی فشار دادن یک دکمه روی میز در همان اتاقی است که چند قسمت آخر خط ماموریت را انجام دادید. و با آن همه چیز آماده خواهد شد.

فصل 2 تقریباً به پایان رسیده است، بنابراین آنچه در مورد Fortnite، فصل 3، فصل 3 می دانیم، در اینجا آمده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.