منو سایت

Forspoken حدود 30-40 ساعت طول می کشد تا کامل شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Forspoken حدود 30-40 ساعت طول می کشد تا کامل شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، رسانه اسپانیایی 3djuegos اخیراً با کارگردانان Forspoken، Takefumi Terada و Takeshi Aramaki مصاحبه ای انجام داده است که گفته اند برای تکمیل Forspoken بیش از 30 ساعت زمان نیاز است.

بازی Forspoken اولین محصول استودیو Luminous Productions است که اکثریت اعضای آن را سازندگان بازی Final Fantasy XV تشکیل می دهند. این بازی اکشن RPG منتشر شده توسط Square Enix داستان مردی به نام Free Holland را روایت می کند که از نیویورک به دنیای فانتزی آتیا منتقل می شود. در این دنیا، فری می تواند از جادو برای زنده ماندن و یافتن راهی برای بازگشت به خانه استفاده کند. به این ترتیب دشمنان مختلف و حاکمان ظالم مانع فری می شوند و شخصیت هایی مانند دستبند بلندگو به نام کاف به او کمک می کنند.

اخیرا Luminous Productions اطلاعات و جزئیات مختلفی را در مورد بازی Forspoken منتشر کرده است که در آن با قسمت های سفارشی سازی و کاوش این اثر بیشتر آشنا می شویم. علاوه بر این، رسانه اسپانیایی 3djuegos مصاحبه ای با کارگردانان بازی Foraspoken، Takefumi Terada و Takeshi Aramaki ترتیب داد. در قالب این مصاحبه مشخص شد که داستان اصلی Forspoken بین 30 تا 40 ساعت طول می کشد.

بازی Forspoken را کامل کنید

امی هنیگ یکی از نویسندگان Forspoken است

به گفته کارگردانان بازی Foraspoken، این اثر نسبتا طولانی و شامل چندین قسمت خواهد بود. با این حال، Takefumi Terada در مصاحبه خود قول داد که پایان بازی راضی کننده خواهد بود و در قالب آن می توانید مراحل فرعی، سیاه چال ها و مواردی از این قبیل را تجربه کنید. اگرچه تا کنون گیم پلی یک کوئست را دیده ایم، اما Forspoken جنبه های مختلفی دارد. اینها شامل استخرهای مانا است که می‌توانید طلسم‌های جدید را جمع‌آوری کنید، بلفری‌هایی که مکان‌های مهم را مشخص می‌کنند، و پناهگاه‌های زائر که می‌توانید در آن استراحت کنید و تجهیزات خود را ارتقا دهید.

Forspoken در 24 ژانویه 2023 (بهان 4، 1401) برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. تیم نویسندگی Foraspoken متشکل از گری ویتا (نویسنده Rogue One)، امی هنیگ (خالق سری Uncharted)، آلیسون ریمر و تاد استاشویک است. همچنین Burr McCreary (آهنگساز سری God of War و The Lord of the Rings: The Rings of Power) و گری شیمان (آهنگساز BioShock Infinite) وظیفه ساخت موسیقی متن بازی را بر عهده دارند.

نظر شما در مورد مدت زمان تکمیل Forspoken چیست؟ آیا 30-40 ساعت تجربه کافی است یا شما را ناامید می کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt