منو سایت

Final Fantasy Brave Exvius با شخصیت های Dragon Quest: The Adventure of Dai Manga

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Final Fantasy Brave Exvius با شخصیت های Dragon Quest: The Adventure of Dai Manga

بازی موبایل Square Enix، Final Fantasy Brave Exvius، با مانگای کلاسیک Dragon Quest، The Adventure of Dai همکاری می کند. بازیکنان می توانند واحدهای Neo Vision را برای مدت محدودی دریافت کنند: Hero Dai، Martial Artist Maam و Mage Popp. بازیکنان همچنین می توانند به فعالیت های دیگر بپیوندند تا جوایز محدود و بیشتر را در طول رویداد کسب کنند.

از هم اکنون تا 22 ژوئن، بازیکنان این شانس را خواهند داشت که واحدهای Dragon Quest: The Adventure of Dai Collaboration Neo Vision: Hero Dai، Artist Martial Maam و Mage Popp را باز کنند. شما همچنین می توانید یک واحد NV تضمین شده را از مرحله 3 باز کنید، و اگر بازیکنان سه احضار از مرحله 1 تا مرحله 3 انجام دهند، چهارمین احضار آنها در مرحله 4 می تواند به صورت رایگان انجام شود.

این رویداد مشترک، که در 2 ژوئن آغاز شد، شامل یک رویداد حمله “نبرد سرنوشت ساز در قلعه راک حاکم!” و یک رویداد چالش برانگیز به نام “VS Mystvearn” خواهد بود. برای نبرد سرنوشت ساز در قلعه راک حاکم! شما این شانس را خواهید داشت که سکه هایی را از Sovereign Rock Castle Raid ببرید و از آنها برای باز کردن بلیط NV EX (3 ستاره / 4 ستاره / 5 ستاره / NV)، بلیط Super Trust Moogle Exchange استفاده کنید. همچنین امکان دریافت تجهیزات ویژه همکاری مانند چاقوی پاپنیتسا (بادی)، لباس پاپ و لباس دای را خواهید داشت. بازیکنانی که امتیاز کافی را جمع آوری کنند، واجد شرایط جوایزی مانند بلیط تضمین شده (4 ستاره / 5 ستاره / NV) و تجهیزات ویژه: Beast King Armor !.

Final Fantasy Brave Exvius با Dragon Quest: The Adventure of Dai همکاری خواهد کرد.
Final Fantasy Brave Exvius با Dragon Quest: The Adventure of Dai همکاری خواهد کرد.

رویداد “VS Mystvearn” تا 22 ژوئن ادامه خواهد داشت و بازیکنان وظیفه شکست دادن دشمنان و پاکسازی ماموریت را خواهند داشت. اگر ماموریت کامل شود، آنها با قطعه‌هایی، بلیت NV EX (3 ستاره / 4 ستاره / 5 ستاره / NV)، Mystery Crystal و Vision با محدودیت رویداد “Power Cut !!!” پاداش خواهند گرفت.

بازیکنان همچنین می توانند تا 15 ژوئن به رویداد چالشی روزانه Character Battle I بپیوندند. تنها کاری که باید انجام دهند این است که وارد شوند و فرصتی برای دریافت مواد EX Awakening برای بیدار کردن واحد رایگان NV Beast King Crocodine خواهند داشت. جوایز ورودی همچنین شامل یک بلیط تضمین شده (5 ستاره / NV) x1.10 + 1 بلیط تماس (3 ستاره / 4 ستاره / 5 ستاره / NV) x1، Transcension Pearl x1 و موارد دیگر خواهد بود.

The Dragon Quest: The Adventure of Dai Daily Free Summon تا 22 ژوئن یک تماس رایگان روزانه خواهد بود. بازیکنان می توانند یک بار در روز پول نقد کنند و به آنها نرخ 3٪ برای جمع آوری واحدهای NV در مدت زمان محدود می دهد. ماجراجویی واحدهای دای در استخر احضار گنجانده شده است.

Final Fantasy Brave Exvius یک بازی موبایل رایگان است که می‌توانید آن را از اپ استور اپل، گوگل پلی و اپ استور آمازون دانلود کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.