منو سایت

Final Fantasy 7 Reunion با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Final Fantasy 7 Reunion با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی، اسکوئر انیکس در ساخت نسخه ریمستر شده بازی Crisis Core از موتور Unreal Engine 4 استفاده کرده است که با نام Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion شناخته می شود و بر روی کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس اجرا خواهد شد. 60 فریم در ثانیه ارائه می دهد.

برای اینکه بتوانید دومین بازی Final Fantasy 7 Remake یعنی Final Fantasy 7 Rebirth را تجربه کنید، باید حداقل یک سال صبر کنید. با این حال، اگر از طرفداران سری فاینال فانتزی هستید، به زودی می توانید ورود جدیدی را در این مجموعه تجربه کنید. دلیلش این است که Square Enix قصد دارد تا اواخر سال جاری، Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion را منتشر کند. با توجه به رندرهای این اثر، با یک ریمستر کامل و کامل روبرو هستیم که نوید یک تجربه عالی را می دهد. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی بازسازی شده Crisis Core، اسکوئر انیکس اطلاعات و جزئیات جدیدی در مورد پیشرفت های آن نسبت به نسخه اصلی منتشر کرده است.

جزئیات جدیدی از جنبه های فنی بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion به تازگی منتشر شده است. رسانه IGN مصاحبه ای را با ماریکو ساتو تهیه کننده اثر مورد نظر ترتیب داده است که می توانید اطلاعات بیشتری از آن به دست آورید. یعنی تمامی قسمت های بازی با قسمت های ارتقا یافته جایگزین شده اند. اسکوئر انیکس با این کار اثری خلق کرده است که از نظر بصری با استانداردهای Final Fantasy 7 Remake مطابقت دارد. لازم به ذکر است که ریمستر Crisis Core با استفاده از Unreal Engine 4 ساخته شده است.

بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion Crisis Core

Crisis Core قبل از Final Fantasy 7 اتفاق می افتد

علاوه بر این، در قالب مصاحبه IGN با Mariko Sato، مشخص شد که نسخه ریمستر شده Crisis Core با سرعت 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس اجرا می‌شود. شرکت Square Enix نرخ فریم 120fps را برای نسخه PC در نظر گرفته است. نحوه اجرای نسخه نینتندو سوییچ بازی مذکور مشخص نیست. با این حال ماریکو ساتو گفته است که این نسخه دارای نرخ فریم و وضوح متفاوتی نسبت به سایر نسخه ها خواهد بود. همچنین عرضه بازی بازسازی شده Crisis Core بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در هاله ای از عدم قطعیت است.

بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion زمستان امسال برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه اصلی Crisis Core در سال 2007 و 2008 با عنوان Crisis Core: Final Fantasy VII بر روی کنسول PSP منتشر شد. این بازی که در پیش درآمد Final Fantasy 7 اتفاق می افتد، شما را در نقش یک عضو SOLDIER به نام Zack Phair قرار می دهد. او که وظیفه یافتن مردی به نام جنسیس راپسودوس را بر عهده دارد، با اتفاقات مختلفی روبرو می شود و حقایقی را باخبر می کند.

نظر شما در مورد نحوه بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion در کنسول های نسل نهم چیست؟ آیا 60 شلیک آن شما را ناامید کرد؟ آیا فکر می کنید ریمستر Crisis Core مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt