منو سایت

Final Fantasy 15 توسط استودیو Eidos Montreal ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Final Fantasy 15 توسط استودیو Eidos Montreal ساخته شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یکی از اعضای سابق استودیو Eidos Montreal، خالق Guardians of the Galaxy، اعلام کرد که در مقطعی این استودیو مسئولیت ساخت Final Fantasy 15 (Final Fantasy 15) را بر عهده داشته است.

جاناتان ژاک بلت، مدیر هنری سابق استودیو Idos Montreal، به TrueAchievements گفت که قبل از نقل مکان به ژاپن، او و تیمش یک بازی واقعاً جالب از سری Final Fantasy تولید کردند.

وی گفت: تولید بازی جدید از سری Deus Ex به استودیوی Eidos Montreal واگذار شده است. من کارگردان هنری این نمایش Deus Ex: Human Revolution بودم. سپس به عنوان مدیر هنری Deus Ex: Mankind Divided منصوب شدم. بعد از این بازی سعی کردیم فاینال فانتزی 15 را بسازیم. مدتی بعد اسکوئر انیکس تصمیم گرفت که تولید فاینال فانتزی 15 را به ژاپن بازگرداند. به نظر من این تصمیم اشتباه بزرگی بود. “نسخه ما می‌توانست تجربه‌ای عالی باشد.”

متأسفانه جاناتان ژاک بلت جزئیات بیشتری در مورد چشم انداز استودیویی بازی Eidos Montreal برای Final Fantasy 15 ارائه نکرد. به همین دلیل، مشخص نیست که اگر توسط سازندگان بازی Guardians of the Galaxy ساخته می شد، گیم پلی و داستان آن چگونه بود. . Jonathan Jacques Belt مدتی پیش استودیو Idos Montreal را ترک کرد و در حال حاضر مشغول کار بر روی Hell is Us به عنوان Rogue Factor Studios است.

فاینال فانتزی 15 فاینال فانتزی 15

Final Fantasy 15 در قالب DLC و انیمه منتشر شده است

اسکوئر انیکس اخیراً مالکیت استودیوهای غربی و آدرس IP آنها را به مبلغ 300 میلیون دلار به گروه Embracer منتقل کرده است. قرارداد انتقال به این شرکت در شهریور ماه تکمیل خواهد شد. این بدان معناست که Embryser Group به عنوان مالک Eidos Montreal، Crystal Dynamics و Square Enix Montreal Studios شناخته خواهد شد. گروه Embracer کنترل مجموعه هایی مانند Tomb Raider، Deus Ex، Thief و Legacy of Kain را به دست گرفت و 1100 کارمند اضافه کرد.

نظر شما در مورد ساخت Final Fantasy 15 توسط Idos Montreal Studios چیست؟ آیا فکر می کنید این به بهبود آن کمک می کند؟ خلق یک اثر فاینال فانتزی در خارج از ژاپن چه تأثیری بر شما خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer